امکانات بیشتری در اختیار نیروی انتظامی اردستان قرار گیرد

امام جمعه اردستان نیز در خطبه های نمازجمعه این هفته در مسجد جامع اردستان، با بیان اینکه دردناک ترین اتفاق پس از واقعه عاشورا، شهادت حضرت رقیه بود، اظهار کرد: اگر حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) با سخنرانی و خطبه خوانی هایشان نگذاشتند پرچم عاشورا بر زمین بیفتد، این کودک با مظلومیتش عاشورا و مظلومیت اباعبدالله الحسین را احیا کرد.
حجت الاسلام حسن دهشیری با اشاره به هفته گرامیداشت نیروی انتظامی، گفت: حضور نیروی انتظامی برای تمام مردم آشکار است، اما امکانات و نیروی انسانی شان با توجه به وسعتی که دارند، کم است. امروز امنیت کشور مرهون جانفشانی های نیروی انتظامی است. نیروی انتظامی رتبه دوم دستگاه خدماتی کشور را دارد و عموم مردم از آنها رضایت دارند.
وی با اشاره به وسعت شهرستان اردستان، اضافه کرد: فرماندهی انتظامی استان اصفهان با توجه به وسعت این شهرستان امکانات بیشتری در اختیار نیروی انتظامی اردستان قرار دهد.
دهشیری با تاکید براینکه اجرای صحیح ماموریت و خدمت به مردم راهبرد مهم پلیس است، گفت: پلیس با همراهی مردم و دستگاه‌های مختلف از تمام امکانات موجود برای مقابله با ناهنجاری‌ها استفاده می‌کند. مردم امروز بهترین یاوران نیروی انتظامی هستند و بدون کمک آنها نیروی انتظامی آنگونه که شایسته است، نمی تواند خدمت رسانی کند.
وی با اشاره به اتفاقات منطقه و اقدامات کشور یمن، گفت: یمنی ها با شعاری که برگرفته از قرآن کریم بود، توانستند تمام نقشه های شیطانی آمریکا و گاو شیرده اش را خنثی کنند.
امام جمعه اردستان افزود: سعودی ها این بار که یمنی ها حجم زیادی از ادوات، تجهیزات و نیروهای نظامی شان را به غنیمت گرفتند، دیگر نتوانستند پای ایران را وسط بکشند. البته در موضوع آرامکو هم نتوانستند ثابت کنند که ایران دخالت داشت، امیدواریم اقتدار یمنی ها تا نابودی کامل ظالمان و ستمگران در منطقه ادامه یابد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*