امام جمعه اردستان: پیام مقاومتی رهبر معظم انقلاب، تیر غربی‌ها را خنثی کرد

امام جمعه اردستان گفت: کسانی که باعث برهم زدن قیمت بازار کشور می شوند بزرگ ترین خیانتکاران جامعه هستند که باید به سزای اعمالشان برسند.

به گزارش خبرنگار اسونیا، حجت الاسلام والمسلمین حسن دهشیری در خطبه های نمازجمعه این هفته اردستان با اشاره به دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبر انقلاب، اظهار کرد: ایشان به اصطلاح حامل پیغام رئیس جمهور آمریکا بود که با جواب قاطع و حکیمانه رهبر معظم انقلاب مواجه شد، این موضوع یعنی پیام مقاومت. قبلا نیز پیام های مقاومتی رهبر معظم تیر غربی ها را خنثی کرده بود.

وی افزود: پیام مقاومتی که از سران کشور گاها گفته می شود، تاثیرگذاری خود را در منطقه انجام داده است. پیام مقاومت باعث شده نیروهای انصارالله، غزه، حزب الله و … برای آمریکا و اسرائیل مانند استخوان در گلو شده است.

امام جمعه اردستان با اشاره به تاثیر مقاومت در منطقه و کشور ایران، گفت: اگر بتوانیم اقتصادمان را مقاوم سازی، سیاست‌مان را یکسان سازی و وحدت خود را حفظ کنیم و ارزش پول ملی را بالا ببریم با توکل بر خدا دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند.

دهشیری با اشاره به هفته جهاد کشاورزی تصریح کرد: جهاد کشاورزی از اول انقلاب تاکنون منشاء خیر و برکت بوده و تاثیر زیادی در محرومیت زدایی کشور داشته است. نیروهای جهاد کشاورزی سنگرسازان بی سنگر دوران دفاع مقدس بودند که فعالیت‌های ارزشمندی را در طول جنگ تحمیلی انجام داده‌اند.

وی اضافه کرد: انتظار می‌رود طرح، آموزش و امتیازهایی که جهاد کشاورزی ارائه می دهد، مورد استقبال قرار گیرد تا باعث ایجاد اشتغال شهرستان شود. کشاورزی شهرستان باید از روش‌های سنتی خارج شود و به سمت صنعتی کردن آن حرکت شود.

امام جمعه اردستان با اشاره به فعالیت‌هایی که جهاد کشاورزی و دیگر ارگان‌ها برای کنترل قیمت گندم و کنترل ورود دلال ها به بازار این محصول انجام دادند، گفت: تاکنون بیش از ۳۷۰۰ تن گندم تحویل سیلوهای کاشان شده است. دلال‌هایی که از جنس خود مردم هستند با راهکارهای دشمنان باعث متشنج کردن بازار می شوند.

دهشیری با اشاره به فعالیت‌های بی رحمانه دلالان در کشور، تاکید کرد: کسانی که باعث برهم زدن قیمت بازار کشور می شوند، بزرگ ترین خیانتکاران جامعه هستند که باید به سزای اعمالشان برسند.

وی با اشاره به برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای برای صرفه جویی آب، گفت: برخی کشاورزان سهمیه آب ماهانه خود را صرفه جویی می کنند تا در ماه دیگر بیشتر مصرف کنند، اما شرکت آب منطقه توجهی به این موضوع ندارد و سهمیه آنان را نمی دهد. مسئولان توجه داشته باشند که همیشه مچگیری نکنند و گاها دستگیری هم لازم است.

امام جمعه اردستان با اشاره به گزارش مسئولان در شهرستان گفت: مردم می فهمند و اگر سکوت می کنند از ادب و حیا آنها است. مسئولان شهرستان فعالیت‌هایی انجام می دهند ولی اگر اطلاع رسانی نشود باعث قضاوت های مردم می شود.

دهشیری خواهان حضور بیشتر مسئولان در جمع مردم شد و گفت: مسئولان بیشتر با مردم صحبت کنند و حرف های آنان را گوش دهند. مسئولان از فرصت حضور مردم در مراسماتی همچون نمازجمعه استفاده کنند..

./خبرنگار وانتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*