امام جمعه اردستان: مسئولان مردم را همراه خود نگه دارند

امام جمعه اردستان با بیان اینکه مسئولان در هرجا که هستید مردم را همراه خودتان نگه دارید گفت: مواظب باشید که اگر به مقام و جایگاه رسیدید خود را از مردم جدا نکنید.

به گزارش خبرنگار اسونیا، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نمازعید فطر در مصلی اردستان، اظهار کرد: تقوا قلعه مستحکمی است که برای ساکنانش عزت را به دنبال می آورد.

وی با اشاره به فرموده حضرت علی(ع) در خصوص ویژگی تقوا، افزود: اگر احتکارها، زیر میزی و رشوه ها، رانت ها و بلاهای بزرگ اقتصادی بر ملت تحمیل می شود ناشی از حرص و طمع است که ناشی از کمبود تقوا است.

امام جمعه اردستان با بیان اینکه بخش مهمی از پرونده جناحی ما ناشی از شهوت و غضب است گفت: این ویژگی در وجود انسان می تواند او را تا سرمنزلگاه نابودی پیش ببرد. باید دقت کرد که پسران و دختران ما به بلای غضب و شهوت، آلوده نشوند.

دهشیری با بیان اینکه مسئولان در هرجا که هستید مردم را همراه خودتان نگه دارید اضافه کرد: مواظب باشید که اگر به مقام و جایگاه رسیدید خود را از مردم جدا نکنید و اگر مردم به شما احترام می گذارند از بزرگی خودشان است.

وی با بیان اینکه اساس همه بدختی ها و گناهان دنیاگرایی است، گفت: انسانی که در دام دنیا می افتد و دچار لغزش بزرگی شده است و برای اینکه حزب و جناحش را نگه دارد مرتکب هزاران اشتباه و گناه می شود.

امام جمعه اردستان با تقدیر از آحاد مردم به دلیل حضور در مراسمات ملی و مذهبی گفت: ایران مردمی بزرگ دارد که علی‌رغم همه مشکلاتی که در جامعه وجود دارد پشت انقلابشان ایستادند.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

 

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*