انتقاد امام جمعه اردستان به وضعیت طرح بازآفرینی اطراف مسجد جامع

امام جمعه اردستان با انتقاد از وضعیت قسمتی از طرح بازآفرینی مسجد جامع اردستان گفت: متاسفانه کانیوهایی که در این طرح اجرا شده تاکنون چندین بار باعث ایجاد حادثه برای شهروندان شده است.

به گزارش خبرنگار اسونیا، حجت الاسلام ولمسلمین حسن دهشیری در خطبه های نمازجمعه در مسجد جامع اردستان با اشاره به سالروز اعلام پیدایش رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: حدود ۱۰۰ سال پیش انگلیس برنامه ریزی کرد و ۳۰ سال بعد به نتیجه نشست و به پیدایش رژیم ننگین انجامید.

وی با بیان اینکه در ادامه این برنامه ریزی این اقدام به تشکیل فلسطین اشغالی رسید اضافه کرد: حدود ۵۳۸ شهر و روستا در این خصوص ویران شد. همچنین حدود ۹۸۰هزار نفر را آوره کردند و ۱۵۰ هزار نفر  از عرب ها را اسیر کردند. از آن روز تاکنون یک روز نگذشته که این رژیم به پشتوانه آمریکا جنایت نکند. تجاوز و خرابی و کشتار کودکان و مردم از اقداماتی بوده که در این سالها انجام داده است.

امام جمعه اردستان گفت: اگر همه مسلمان در همه جای عالم حتی لفظی از همدیگر حمایت می کردند زودتر اسرائیل نابود می شد.  امیدواریم هرچه زودتر این غده سرطانی نابود و جامعه مسلمانان یک نفس راحت بکشند.

دهشیری با اشاره به پیام مسئولان کشور به توافق برجام گفت: یک حرکت انقلابی صورت گرفته است و رئیس جمهور سخنانی داشته که دنیا را به تکاپو انداخته است. البته باید زودتر این واکنش انجام می شد.

وی با اشاره به راهپیمایی نمازگزاران جمعه گفت: برای هزار و یکمین بار ملت ایران با حضور در راهپیمایی به آمریکایی ها ثابت می کنند که تهدیدها برای ایرانی ها مترسکی بیش نیست. دنیا روی راهپیمایی نمازگزاران حساب می کند.

خطیب جمعه اردستان با بیان تاثیر مرجعیت در جامعه گفت: بعضی ها قصد دارند اقتدار مرجعیت را در جامعه بشکنند. مرجعیت مردم عراق و ایران را نجات داد پس باید گوش به فرمان مرجعیت داد.

دهشیری با اشاره به توطئه جدید دشمنان کشور گفت: همانطور که دشمنان هجوم آورند و تمام دام های کشور را خریدن و به اصطلاح قحطی به راه انداختن جدیدا همین افراد در بین کشاورزان حضور پیدا می کنند و با قیمت بیشتر به خرید گندم و جو می پردازند.

وی با بیان اینکه اینگونه محصولات را به خارج از کشور منتقل می کنند تا در کشور کمبود به وجود آورند، گفت: این اقدامات نمونه کارهای اسرائیل بود که در کشور فلسطین انجام داد که خود می تواند یک هشدار باشد.

امام جمعه اردستان با هشدار به کشاورزان که مراقب اینگونه افراد دلال باشید اضافه کرد: خوشبختانه این گونه افراد شناسایی شدند ولی کشاورزان باید هوشیار باشند و مصلحت ها را در نظر بگیرند. اینکه عده ای فقط سخن می گویند فایده ای ندارد. باید میدانی و جهادی وارد عمل شد و نگذارند دشمنان بیش از این برنامه ریزی کنند.

دهشیری با انتقاد از وضعیت قسمتی از طرح بازآفرینی مسجد جامع اردستان گفت: متاسفانه کانیوهایی که در این طرح اجرا شده تاکنون چندین بار باعث ایجاد حادثه برای شهروندان شده است. شهرداری اگر نمی تواند این مسیر را درست کند حداقل این وضعیت را تغییر دهد که هر روز شاهد شکسته شدن دست و صورت شهروندان نباشیم.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*