امام جمعه موقت اردستان: مردم انتظار دارند مسئولان قاطعانه با دشمنان برخورد کنند

امام جمعه موقت اردستان گفت: مردم در صحنه‌های مختلف سربلند بیرون آمدند و انتظار دارند مسئولان در مقابل دشمن قاطعانه برخورد کنند.

به گزارش خبرنگار اسونیا، حجت الاسلام سید مهدی موسوی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته در مسجد موسی بن جعفر(ع) اردستان با اشاره به سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی اظهار کرد: کمتر از یک ماه بعد از انقلاب در سال ۵۷ امام خمینی (ره) که همواره دغدغه مستضعفان را داشتند دستور تاسیس کمیته‌ای را با هدف حمایت و خودکفایی محرومان دادند.

وی افزود: محرومیت زدایی از کشور انجام نمی‌شود مگر اینکه همه اقشار جامعه خود را در این خصوص مسئول بدانند. هر کس به هر طریق و اندازه‌ای که می‌تواند کمک کند و بداند که نبود فقر و محرومیت در جامعه دستور الهی است.

امام جمعه موقت اردستان با اشاره به دیدار رییس جمهور سوریه با رهبر انقلاب گفت: این دیدار به رخ کشیدن قدرت جمهوری اسلامی ایران در منطقه بود که موجب احساس غرور و شادی در دوستان و سرگشتگی و ذلت در دشمنان بود.

موسوی اضافه کرد: آمریکا و اسراییل می‌خواستند دولت بشار اسد نباشد و در این راه بیش از شش سال آنچه فشار داشتند در عرصه نظامی و سیاسی بکار بستند ولی نتوانستند و نتیجه آن شد که خواست و نظر ایران در این خصوص بود.

وی گفت: هدف دشمن ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه است و همیشه برای اینکه القاء کند ناتوان هستیم تلاش می‌کند که متاسفانه عده‌ای در این راه فریب خوردند.

امام جمعه موقت اردستان با اشاره به وعده‌های الهی در خصوص کسانی که جلوی ظلم و ستم می‌ایستند و پیروز میدان می‌شوند، گفت: مردم غیور ایران اسلامی در ۲۲ بهمن امسال نشان دادند که باوجود خواست دشمن مردانه وارد میدان شدند و پیمان خودشان را با شهدا تجدید کردند. مردم در صحنه‌های مختلف سربلند بیرون آمدند و انتظار دارند مسئولان در مقابل دشمن قاطعانه برخورد کنند.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*