امام جمعه اردستان: چه اتفاقی افتاده که بسیاری از مسئولان برای خود کلاس می گذارند

امام جمعه اردستان گفت: قرار بود مسئولان ساده زیست و با رنج مردم همراه باشند. چه اتفاقی افتاده که بسیاری از مسئولان برای خود کلاس می گذارند مردم که مسئولان شیشه ای نمی خواهند.

به گزارش خبرنگار اسونیا: حجت الاسلام و المسلمین حسن دهشیری در خطبه های نمازجمعه این هفته در مسجد موسی بن جعفر(ع) اردستان اظهار کرد: صبر و مقاومت و ایستادگی حضرت زینب باعث شد بر مشکلاتی که در طول زندگی اش بود غالب شود. یکی از اقدامات ارزشمندی که انجام شده سالروز ولادت این بانوی بزرگوار است که به نام روز پرستار نامگذاری شده تا پرستاران ما اولا به خود ببالند که چنین الگویی دارند و ثانیا برای مرحم گذاشتن به بیماران هرچه در توان دارند بگذارند.

وی افزود: پرستاران قشر زحمت کشی هستند که مشکلاتی دارند. البته بعضی از قشرها مانند پرستاران کمتر در مراسم نمازجمعه دیده می شوند که جایگاهشان در این انجمن نورانی محفوظ است.

خطیب جمعه اردستان با اشاره به دیدار رهبرانقلاب با مردم قم گفت: حضرت ایشان در این دیدار بر توجه بیشتر مسئولان به قشر فقیر جامعه تاکید و توصیه کردند آنان از اشرافی گری و طاغوتی زندگی کردن خود را بدور بدارند. مسئولان از جنس مردم و همراه با مردم باشند.

دهشیری اضافه کرد: مسئولی محبوب مردم است که بین مردم باشد نه در ویترین خصوصی و حفاظت شده مردم که مسئولان شیشه ای نمی خواهند. قرار بود مدیران ما ساده زیست و با رنج مردم همراه باشند. چه اتفاقی افتاده که بسیاری از مسئولان ما برای خود کلاس می گذارند. البته بسیاری از آقایان اینگونه نیستند.

وی با انتقاد ازعدم حضور برخی مسئولان در بین مردم گفت: مگر مردم چه اشکالی دارند که بین آنان حضور پیدا نمی کنید. مگر حقوق از مردم نمی گیرید؟ اگر قرار باشد از آنان  جدا باشیم که همان شیوه ای بود که شاهان گذشته ما داشتند. محبوبیت در پرتو تقوا و تدین و پرکاری است.

امام جمعه اردستان با اشاره به مشکلات شهرستان گفت: قرار بود مسئولان در خدمت مردم باشند خدماتی که در شهر اردستان وجود دارد باید به صورتی برنامه ریزی شود که بیشتر از وضعیت کنونی در اختیار شهروندان قرار گیرد تا باعث آسایش بیشتر آنان باشد.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*