امام جمعه موقت اردستان: سخنان نایب رییس مجلس، اتهام به مردم و علمای قم بود

امام جمعه موقت اردستان گفت: سخنان نایب رییس مجلس در خصوص پرداخت کمتر پول برق در قم، یک اتهام به مردم و علمای قم بود.
به گزارش خبرنگار اسونیا، حجت الاسلام سید مهدی موسوی در خطبه نمازجمعه این هفته در مسجد موسی بن جعفر(ع) اردستان با اشاره به میلاد امام حسن عسکری(ع) اظهار کرد: شخصیت باشکوه امام حسن عسکری در مدت عمر کوتاه خود به گونه ای بود که دوست و دشمن در عظمت آن امام سخن گفتند و اینکه برخی ائمه در سنین پایین به شهادت می رسیدند به دلیل ترس دشمنان بوده است.
وی با اشاره به وفات حضرت معصومه افزود: حضرت معصومه جلوه ای از وجود حضرت زهرا(س) است که امامان معصوم در شان و منزلت این بزرگوار سخنان مهمی را بیان کردند.
امام جمعه موقت اردستان گفت: شهید مفتح برای همراهی حوزه و دانشگاه تلاش های موثری انجام داد و کمتر از یک سال پس از انقلاب این مرد بزرگ را به شهادت رساندند. وحدتی که باید بین این دو قشر تاثیرگذار جامعه باشد بیش از این باید تقویت شود.
موسوی اضافه کرد: دشمنان این نظام در هر زمینه دنبال پیاده کردن برنامه های خود هستند. امروز تلاش های معنا داری برای جدایی مردم از انقلاب می شود. تلاش می شود که نشان دهند دستاوردهای انقلاب اقدامات مهمی نبوده و حتی اوضاع بدتر از قبل انقلاب شده است.
وی با بیان اینکه کسانی که اهل تحلیل هستند اینگونه برنامه ریزی ها را بهتر متوجه می شودند افزود: با وجود همه تحریم ها و فشارهایی که انجام می دهند کشور ما در مراحل متعددی موفقیت هایی به دست آورده است.
امام جمعه موقت اردستان خاطرنشان کرد: زندگی مردم در این زمان با زمان قبل از انقلاب اصلا قابل قیاس نیست. شاید بگویید  قبل انقلاب ارزانی بود. بله ارزانی بود، ولی قدرت خرید مردم از وضعیت کنونی نیز بدتر بود.
وی سخنان نایب رییس مجلس در خصوص پرداخت کمتر پول برق در قم را اتهام به مردم و علمای قم عنوان کرد و گفت: در کشور تقریبا صد شهر داریم که تعرفه برق آن به دلیل گرمای هوا کمتر از مناطق دیگر است. هوای قم گرم و خشک است و به این دلیل مردم پول کمتری پرداخت می کنند. این موضوع کارشناسی شده است و به دلیل وجود علما نیست.
موسوی ادامه داد: شهرهایی مثل کاشان و آران بیدگل هم تعرفه کمتری پرداخت می کنند، چرا آن شهرها را مثال نمی زنید و قم را مثال می زنید که باعث ایجاد شبهه شود.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*