مدرس نه مرعوب قدرتمندان بود و نه مطلوب ثروتمندان

امام جمعه اردستان با بیان اینکه مدرس نه مرعوب قدرتمندان بود و نه مطلوب ثروتمندان گفت: مدرس چون همراه نشد، شهید شد.

به گزارش خبرنگار اسونیا حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه‌های نمازجمعه در مسجد موسی‌بن جعفر اردستان اظهار کرد: حزب الله لبنان با فعالیت‌هایی که در منطقه خودشان انجام می‌دهد خواب را برای صهیونیست‌ها آشفته کرده است.

وی با اشاره به هفته فرهنگ شهرستان اردستان افزود: مردم شهرستان اردستان افتخار دارند که اینجا زادگاه شهید مدرس است و برای پاسداشت این مرد بزرگ مراسماتی در خور شان ایشان برگزار می‌شود.

امام جمعه اردستان با بیان اینکه مدرس نه مرعوب قدرتمندان بود و نه مطلوب ثروتمندان اضافه کرد: برای شخصیت مدرس صفات و مشخصاتی را بیان می‌کنند که ایشان نترس بودند.

دهشیری با اشاره به مسئولیت‌های سید حسن مدرس گفت: نقش مدرس در استقلال و شکوفایی اقتصادی کشور تاثیرگذار بود که وقتی نتوانستند این شهید والامقام را با خودشان همراه کنند به شهادتش رساند.

وی با اشاره به دشمنی غربی‌ها گفت: تحریم‌ها و دشمنی‌ها نمی‌گوییم برای مردم زحمت نداشته است ولی با تحمل و مقاومت مردم و همراهی برخی از مسئولین تیرهای این شیطان بزرگ به سنگ خورده است. جنایت‌های این غده سرطانی در کشورهایی همچون سوریه، پاکستان و عراق بر هیچ کس پوشیده نیست.

امام جمعه اردستان با بیان اینکه ملت ایران در مقابل آمریکا ایستاده و می‌ایستد گفت: ایران که نمی‌تواند برای آمریکا مانند عربستان باشد تا پایگاهی برای تامین منابع شود. امیدواریم ملت و مردم ما آنگونه که بودند نیز ایستادگی‌شان ادامه دار باشد.

دهشیری تاکید کرد: مسئولین گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشند و خود مردم نیز به خودشان رحم کنند تا لطف الهی هم عنایت شود. گاهی وقتها برخی از مسئولین هم باید نظارت خود را جدی تر کنند تا حقی از شهروندی پایمال نشود.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*