پرتاب موشک‌های سپاه در شکسته شدن قیمت دلار و سکه اثر داشت

امام جمعه اردستان با بیان اینکه تحریم‌هایی که علیه ایران از سمت آمریکا انجام می‌شود ظالمانه است گفت: شک نکنید پرتاب موشک‌ها سپاه به سمت تروریست‌ها در شکسته شدن حباب قیمت دلار و سکه اثرگذار بود.

به گزارش خبرنگار ستادنماز جمعه، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه‌های نمازجمعه این هفته اردستان با اشاره به گردهمایی صدهزار نفری بسیجیان با مقام معظم رهبری اظهار کرد: خط مشی‌هایی که رهبر انقلاب مشخص می‌کند ستودنی است. ایشان نقش جوانان و بسیجیان و ایستادگی ملت را در این زمان ستایش می‌کنند و دشمنان نظام را تحقیر می‌کنند.

وی افزود: رهبر انقلاب همیشه فرمودند ما مشکلات اقتصادی داریم و ملت در سختی بسر می‌برد ولی موضوعی مهم این است که بن بست نداریم که‌ای کاش همین جمله را مسئولین عالی رتبه به گوش بگیرند برای همیشه و بن بست گشا باشند و بن بست آفرین نباشند.

امام جمعه اردستان گفت: رئیس جمهور آمریکا یکبار عربستان را گاو شیرده خطاب می‌کند، یک بارآنان را بی عرضه و این بار آنان را وابسته به آمریکا خطاب می‌کند که نشان از تحقیر و خفت عربستان سعودی را نشان می‌دهد.

دهشیری با اشاره به هفته نیروی انتظامی خاطر نشان کرد: از شعارهای هفته ناجا معلوم است که پلیس به سمتی می‌رود که جامعه‌ای بسازد بر مبنای ایمان و ارزش‌های اسلامی را به نمایش بگذارد. رفعت و مهربانی پلیس با اقتدار آنان هیچ منافاتی ندارد.

وی خاطرنشان کرد: عظمت پلیس در آن است که در یک دست کتاب مهربانی داشته باشد که با راهنمایی و ارشاد هم در صف اول آن باشد و مردم را نیز دعوت کند و در دست دیگر سلاح داشته باشد که پشتبانه این دعوت آن قدرت هم باشد. امروز اگر پلیس در دل مردم جای دارد بخاطر این است که هم رفعت و مهربانی دارد و هم اقتدار در جامعه دارد.

امام جمعه اردستان با اشاره به پرتاب موشک‌های سپاه به مقر تروریست‌ها افزود: این حرکت هشداری بود به کسانی که در کاخ شیشه‌ای نشسته‌اند و پول تروریست‌ها را تأمین می‌کنند.

دهشیری با بیان اینکه تحریم‌هایی که علیه ایران ازسمت آمریکا انجام می‌شود ظالمانه است گفت: شک نکنید پرتاب موشک‌ها سپاه به سمت تروریست‌ها در شکسته شدن حباب قیمت دلار و سکه اثرگذار بود. تردید نداریم وحدت سران قوا در پایین آمدن قیمت‌ها اثر داشته است.

وی با اشاره به روز دامپزشکی اظهار کرد: شهروندان نکاتی که درباره بیماری واگیردار و کشنده بیماری آنفلانزای فوق حاد پرندگان است را جدی بگیرند.

امام جمعه اردستان ضمن تشکر از مسئولانی که زمینه ساز مقامات کشوری به منطقه می‌شوند گفت: قول‌هایی که مسئولان کشوری در شهرستان می‌دهند اگر عملیاتی شود قطعاً به نفع همه شهروندان خواهد بود.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*