امام جمعه موقت اردستان: بی منظمی در قطع برق باعث نارضایتی مردم شده است

امام جمعه موقت اردستان با بیان اینکه بی منظمی در قطع برق باعث نارضایتی مردم شده است، گفت: مردم کمبود برق را قبول دارند ولی با مدیریت می شود مردم را در این موضوع راضی نگه داشت.

به گزارش خبرنگار افتخاری ستاد نمازجمعه اردستان، حجت الاسلام سیدصادق طباطبایی نژاد در خطبه های نمازجمعه اردستان اظهار کرد: اکثر شهدا در وصیت نامه خود از خواهران خواسته اند که حجاب و عفاف خود را رعایت کنند. امیدواریم خانم های ما با حضور درصحنه امر به معروف و نهی از منکر در توسعه عفاف و حجاب و در میدان جلوگیری از فرهنگ برهنگی که از غرب به همه کشورها صادر می شود حضور پیدا کنند.

وی با اشاره به هفته تامین اجتماعی گفت: با توجه به اوضاع بد اقتصادی، سختگیری ها و انجام ضوابط در تامین اجتماعی بیشتر شده است. مسئولان باید توجه داشته باشند که بیمه ها و مالیات ها فشار را برای مردم مضاعف می کند. ما اگر می خواهیم کشور را مدیریت کنیم نباید فشار را بر مردم که سرمایه های این نظام هستند بیشتر کنیم.

امام جمعه موقت اردستان تاکید کرد: مشکل منطقه ما در سطح شهرستان اردستان فقط مسئولان نیستند بلکه برخی از کارمندان هم باید بیشتر با مردم همراه باشند همه باید مشکل دیگران را مشکل خودمان بدانیم.

طباطبایی نژاد با اشاره به اعلام پذیرش قطعنامه جنگ تحمیلی از طرف جمهوری اسلامی ایران گفت: باید از فرهنگی که درجنگ دفاع مقدس داشتیم بیش از پیش استفاده کنیم. در حال حاضر هم کشور در جنگ تمام عیار اقتصادی است ولی این به این معنا نیست که در این جنگ شکست بخوریم. با توکل بر خدا و ایجاد وحدت مردم می شود از این جنگ با پیروزی بیرون بیاییم.

وی تصریح کرد: نباید از امریکا و دشمنان بترسیم. باید ایمان و توسل به خدا را تقویت کنیم همانگونه که در جنگ هشت ساله این گونه بودیم. متاسفانه دشمن از روی غفلت ما، نشانه هایی از برخی نابسامانی های فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی در بین جامعه ایجاد کرده است که باید این نابسامانی های را سرو سامان دهیم.

عضو کمسیون فرهنگی مجلس با اشاره به قطع برق گفت: مسئولان باید مقدار خاموشی برق را در شهرستان هایی که گرمتر است را مدیریت کنند. احساس ما این است که نامنظمی قطع برق باعث نارضایتی مردم شده است که از مسئولان استانی تقاضا داریم دقت بیشتری داشته باشند. مردم کمبود برق را قبول دارند ولی با مدیریت می شود مردم را در موضوع قطع برق راضی نگه داشت.

وی با بیان اینکه مهمترین مشکل کشور مشکلات اقتصادی است، خاطرنشان کرد: با همه مشکلاتی که در موضوع اقتصادی در کشور وجود دارد این موضوع در شهرستان اردستان رو به رکود و عقب گرد نیست. البته در سطح استان اصفهان تقریبا ۲۴ درصد اشتغال استان کم شده است.

امام جمعه موقت اردستان با ابراز امیدواری از وضعیت اشتغال در شهرستان اردستان گفت: براورد ما این است که اگر پروژه هایی که در شهرستان اردستان در دست تکمیل و راه اندازی است به ثمر برسد مشکل بیکاری در این منطقه برطرف و یا کاهش چشمگیر داشته باشد.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*