ادامه برجام هیچ تاثیری برای کشور ندارد

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اشتباه ما در برجام این بود که تمام امید خود را روی آن گذاشتیم و ادامه برجام هیچ تاثیری برای کشور ندارد.

به گزارش خبرنگار ستاد نمازجمعه اردستان ، حجت الاسلام سیدصادق طباطبایی نژاد در سخنرانی روز قدس در مسجد جامع اردستان اظهار کرد: روز قدس یکی از یادگارهای امام خمینی (ره) است و ۵۵ سال از سخن تاریخی حضرت امام می‌گذرد که اسرائیل را دشمن اسلام خطاب قرار دادند.

وی افزود: متاسفانه آمریکا که هم دست صهیونیست است پایگاه خود را به فلسطین برده است و این نشان ضعف آنان است.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در ابتدا حمایت از فلسطین حمایت از خود ما است؛ چرا که اگر دشمنان اسلام زماندار جهان شوند تمامی فرهنگ و گذشته کسانی که با آنان همراه نیستند را از بین خواهند برد.

طباطبایی نژاد با اشاره به اینکه اسرائیل و آمریکا رو به نابودی است، افزود: غربی‌ها هیچ گاه از دشمنی با ما دست بر نمی‌دارند؛ حتی اگر همه کشور را هم به آن‌ها بدهیم. آن‌ها می‌خواهند ما نباشیم و برای این هدفشان تمام توانشان را بکار می‌بندند.

وی با بیان اینکه کشور در مسئله مقاومت در پیروزهای منطقه سهم فراوانی داشته است، افزود: داعش در منطقه ما و همچنین سوریه و لبنان در سال گذشته از بین رفت. محور مقاومت در قسمت غرب آسیا از هر روزی سرفرازتر است.

عضو کمسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینکه در برجام کشور ما هرچی داشت را در کاسه برجام گذاشت، خاطرنشان کرد: اشتباه ما در برجام این بود که تمام توکل و امید خود را روی برجام گذاشتیم ودر حال حاضر برجام نیمه جان است و ادامه آن نیز هیچ تاثیری برای کشور ما ندارد.

نماینده مردم اردستان در مجلس ادامه داد: خانه ملت در حال حاضر درگیر لایحه‌هایی است که مهم‌ترین آن لایحه FITF است که چارچوب و ظاهر خوبی دارد ولی باطن آن را ما نمی‌پذیریم. البته این احتمال هم وجود دارد که در مجلس رأی بیارود است.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*