امام جمعه اردستان: بیانات روشن رهبر انقلاب برای ادامه برجام یک اتمام حجت است

امام جمعه اردستان گفت: بیانات و شروط روشن رهبر انقلاب برای ادامه برجام برای تمام مسئولان نظامی و غیرنظامی یک اتمام حجت است.

به گزارش خبرنگار ستاد برگزاری نمازجمعه، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه این هفته اردستان با بیان اینکه غربی ها همواره ایرانی ها را تهدید می کنند و خط و نشان برای مردم و مسئولان می کشند، اظهار کرد: کسی که از یک سوراخ گزیده می شود برای بار دوم این راه را ادامه نمی دهد. تجربه به ما نشان می دهد که نمی شود با امریکا سازش کرد چون عهد خود را می شکند.

وی افزود: نباید مسائل اقتصادی خود را به موضوعاتی همچون برجام و موضوعاتی دیگر گره بزنیم. تجربه به ما نشان می دهد که اروپایی ها هم قابل اعتماد نیستند. باید به تولیدات داخل خود توجه کنیم و روی پای خود بایستیم.

خطیب جمعه اردستان تاکید کرد: بیانات و شروط  روشن رهبر انقلاب برای ادامه برجام برای تمام مسئولان نظامی و غیرنظامی یک اتمام حجت است. مسئولانی که می گویند ببینیم چه می شود باید این حرف ها را کنار بگذارند.

دهشیری با اشاره به هفتم خرداد روز مجلس و قانون افزود: امیدواریم همانگونه که مجلس در بسیاری از موارد موضع انقلابی گرفته است موضع خود در حمایت از رهبر انقلاب را هم انقلابی بگیرد. مجلس برای موضوعات اقتصادی که از بحث های اصلی کشور است چاره جویی کند.

وی خاطرنشان کرد: روز دهم ماه رمضان روز گلریزان برای زندانیان نام گذاری شده است که امیدواریم همه مردم به این موضوع هم توجه داشته باشند.

امام جمعه اردستان با بیان اینکه آمارهایی که در خصوص اعتیاد اعلام می شود خطرناک است افزود: یکی از کمبودهایی که در اردستان احساس می شود نبود کمپ های ترک اعتیاد است که می تواند جوانان معتاد را نجات دهد.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*