امام جمعه اردستان: مطالبات به حق مردم باید شنیده شود

امام جمعه اردستان گفت: بصیرت ملت ایران اغتشاشات اخیر را فتنه تشخیص دادند و معلوم شد دشمنان این کشور تا چه اندازه برای این کشور دندان تیز کرده اند.

به گزارش خبرنگار ستادنمازجمعه اردستان، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه اردستان با اشاره به فتنه های زمان انقلاب تا کنون اظهار کرد: مطالبات به حق مردم باید شنیده و برای آن چاره اندیشی شود. مطالبات مردم یک موضوع است و برهم زدن آرامش جامعه موضوعی دیگر است که هیچ کس آن را تایید نمی کند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری افزود: مثلث شوم این فتنه اخیر را شکل داد که آمریکا، صهیونست و عربستان و منافقین در راس آن قرار داشتند.

خطیب جمعه اردستان با بیان اینکه باید هزار بار از ملت تشکر کرد که با بصیرت این فتنه را هم تشخیص دادند و صفشان را از اغتشاش گران به صورت خودجوش جدا کردند، افزود: فتنه اخیر هم شعار جانم فدای ایران داشت، هم آتش زدن پرچم که یک بار دیگر غربی ها تیرشان به سنگ خورد.

دهشیری افزود: بیکاری سرمنشا بسیاری از مشکلات اجتماعی است. بسیار مدبرانه است که مسئولان اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند و فکر چاره ای باشند برای این معضلی که در جامعه وجود دارد.

امام جمعه اردستان کارخانه ها و بنگاه هایی که در شهرها تعطیل و رها شده است را سرمایه ملی دانست و ابراز امیدواری کرد مسئولان فکری برای راه اندازی آن انجام دهند. مدیران شهرستان بدانند همه مسئول هستیم و بکوشند تا امید را به شهرها برگردانند.

./خبرنگار وانتشاردهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*