سخنران قبل از خطبه ها: ایجاد حس ناامیدی در جامعه از اهداف دشمنان در ناآرامی‌های اخیر بود

فرمانده ناحیه بسیج اردستان گفت: ایجاد ناامنی در سطح کشور، ایجاد حس ناامیدی و ترس در بطن جامعه و خانواده‌ها، از اهداف دشمنان در نا آرامی‌های اخیر بود.

به گزارش خبرگزاری ستادنمازجمعه اردستان سرهنگ حسن فخرل در سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه اردستان اظهار کرد: دشمنان با برنامه ریزی که در فضای گسترده مجازی انجام داده بودند قصد داشتن فتنه جدیدی در کشور پایه ریزی کنند که این بار هم با هوشیاری ملت ایران نقشه شوم آنان نقش بر آب شد.

وی افزود: حضور بسیجیان در پایگاه‌های بسیج و پای کار آمدن مسئولان شهرستان و همچنین حضور عموم مردم باعث شد که امروز اعلام کنیم هیچ گونه اغتشاش و ناامنی در شهرستان اردستان رخ نداد و در استان هم خیلی سریع این موضوع برچیده شد.

فرمانده ناحیه بسیج اردستان با بیان اینکه آشوبگران با شعارهای ساختار شکنانه علیه مقام معظم رهبری و اساس انقلاب قصد در برهم زدن فضای من کشور را داشتند، افزود: تخریب بیت المال و آتش زدن اموال عمومی حرکتی بود که توسط فتنه گران برنامه ریزی شده بود.

فخرل مطالبات به حق مردم از مسئولان را حق مسلم آنان خواند و تاکید کرد: مسئولان نسبت به ضعف فرهنگی در جامعه توجه کنند که یکی از اشکال‌های کل کشور محسوب می‌شود.

وی ایجاد ناامنی در سطح کشور، ایجاد حس ناامیدی و ترس در بطن جامعه و خانواده‌ها، از اهداف دشمنان در ناآرامی‌های اخیر عنوان کرد و تصریح کرد: غربی‌ها قصد داشتن در سازمان حقوق بشر علیه ایران مصوبه تصویب کنند که ایران منطقه ناامنی است و ضریب امنیت کشور را پایین بیاورند تا سرمایه گزاران خارجی در ایران حضور پیدا نکنند.

فرمانده ناحیه بسیج اردستان برهوشیاری و توجه به اموال عمومی تاکید کرد و افزود: توجه مردم به حس وطن دوستی و بیداری انقلابی مردم، می‌تواند از هر نوع اختلاف بین جامعه جلوگیری کند.

./خبرنگار وانتشاردهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*