راهپیمایی ۱۳ ابان ۹۴ در اردستان+تصاویر

gpic233_7

جلال‌الدین ضیایی پیش از ظهر امروز در سخنرانی راهپیمایی ۱۳ آبان اردستان در جمع شرکت‌کنندگان در این مراسم گفت: در ۱۳ آبان سال ۱۳۴۳ در بعد از سخنان روشنگرانه امام(ره) در خصوص قانون کاپیتولاسیون دژخیمان رژیم شاه با خیال خام که اگر امام(ره) را تبعید کنند ریشه انقلاب و ریشه نهضت اسلامی را خواهند خشکاند امام(ره) را به ترکیه تبعید کردند.

وی در ادامه افزود: این افراد غافل از آن‌که بعد از گذشت ۱۵ سال دانش‌آموزان ما در ۱۳ آبان سال ۱۳۵۷ با نثار خونشان به انقلاب مردم شتاب بخشیدند و در ۲۲ بهمن این روحیه استکبارستیزی که از امام خود یاد گرفته بودند انقلاب را رقم زد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان اردستان خاطر نشان کرد: یک سال بعد از این اتفاق سال ۵۷ و در ۱۳ آبان سال ۱۳۵۸ با همان روحیه دانشجویان انقلاب در خط رهبری لانه جاسوسی و فساد آمریکا را تسخیر و انقلاب دوم را آفریدند.

وی تصریح کرد: بدون تردید دانش‌آموزان امروز ما هم الهام گرفته از دانش‌آموزان سال ۵۷ در خط رهبری و پیروی از آن، روحیه استکبارستیزی دارند و خواهند داشت.

ضیایی در ادامه اظهار داشت: اگر امروز ۶ قدرت بزرگ جهان پای میز مذاکره می‌آیند و با ملت ایران مذاکره می‌کنند دلیل آن مقاومت و روحیه استکبارستیزی است که در سال ۵۸ اتفاق افتاد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان اردستان بیان کرد: اگر امروز مشاهده می‌کنیم که در «کنفرانس وین» قدرت‌هایی که بر طبل توخالی جنگ می‌کوبند تمام مطالب ایران و مقاومت مردمی در منطقه را می‌پذیرند نشانه قدرتی است که سر منشأ آن ۱۳ آبان سال ۵۷ و ۵۸ است.

وی اذعان داشت: دانش‌آموزان امروز نه تنها روحیه استکبارستیزی کمتری نسبت به دانش‌آموزان سال ۵۷ ندارند بلکه به همان اندازه این روحیه را دارند و در شعار امروز که شعار اصلی ما «مرگ بر امریکا» است این روحیه مشهود بود.

gpic233_3 gpic233_5 gpic233_7 gpic233_9 gpic233_10

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*