لزوم رعایت شئونات اسلامی در مراکز دولتی و غیردولتی

حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر موسوی در خطبه‌های امروز ظهر نماز جمعه اردستان در حسینیه سیدالشهدا این شهر اظهار کرد: انتظار می‌رود ادارات، ارگان‌ها، شرکت‌های خصوصی و نیمه خصوصی نسبت به رعایت موازین شرعی و احترام به دستورات دین مبین اسلام توجه بیشتری داشته باشند.

وی با تاکید براینکه ما همه سختی‌ها را تحمل می‌کنیم تا ارزش‌هایمان حفظ شود گفت: حق مردم است که جامعه اسلامی و دینی داشته باشند که در آن به ارزش‌های دین آن‌ها احترام گذاشته شود.

امام جمعه موقت اردستان در ادامه با انتقاد از اینکه مردم نسبت به تأخیر در انجام کارهایشان گلایه دارند تصریح کرد: ادارات و شرکت‌ها نباید ارباب رجوع را سرگردان کنند و امور مردمی را سریع و به موقع انجام دهند.

وی همچنین به اهمیت دادن به فریضه واجب و لازم نهی از منکر با توجه به ایام نوروز و حضور مسافرین در شهر تاکید کرد.

موسوی با توجه به اینکه در آستانه ایام فاطمیه قرار داریم نیز اظهار کرد: هیئات مذهبی به ویژه جوانان مخلص در تلاش هستند تا فاطمیه امسال را پرشورتر از سال‌های قبل در شهرستان و مانند محرم برگزار کنند.

امام جمعه موقت اردستان با اشاره به برگزاری رزمایش پیامبر اعظم (ص) از سوی سپاه در محدوده تنگه هرمز گفت: این رزمایش باعث افتخار و غرور ایرانیان شده است و ترس را در دل دشمن ایجاد کرده است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*