دستگیری روح‌الله زم، کشف یک مجموعه ضدانقلاب است

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن دهشیری، امام‌جمعه اردستان در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته اردستان اظهار کرد: مراسم اربعین خاص اباعبدالله الحسین (ع) است و برای هیچ معصوم دیگری اربعین گرفته نمی‌شود. امروز شیعه قدردان نعمت ولایت است  و همان‌قدر که باید عاشورا را گرامی بدارد، اربعین را هم پاس می‌دارد.

وی با اشاره به راهپیمایی اربعین حسینی و استقبال میلیون‌ها زائر از این مراسم ادامه داد: این راهپیمایی در هیچ کجای دنیا اتفاق نمی‌افتد. امروز اربعین باعث اتحاد آحاد امت اسلامی است. فتنه‌هایی چند روز قبل از این مراسم اتفاق افتاد ولی مردم، پرشورتر از قبل، از این انجمن بزرگ استقبال کردند.

خطیب جمعه اردستان به دیدار رهبر انقلاب اسلامی ایران با دانشجویان در هفته جاری نیز اشاره کرد و گفت: امروز مردم، معجزه بزرگ الهی را از انقلاب و دستاوردهایش مشاهده می‌کنند که یکی از آن‌ها سپاه پاسداران است. سپاه پاسداران در کمتر از دو ماه، دو دستاورد بزرگ برای کشور به ارمغان آورد.

دهشیری با تشریح این دستاوردها ادامه داد: خنثی شدن توطئه افرادی که قصد ترور سردار سلیمانی را داشتند توسط نیروهای سپاه پاسداران و نیروهای اطلاعاتی همچنین دستگیری روح‌الله زم، نیروی مخرب و ضدانقلاب که چند روز قبل اتفاق افتاد، ازجمله اقدامات سپاه بود که تمام دستگاه‌های امنیتی دنیا را متحیر کرده است. با دستگیری روح‌الله زم” فقط یک فرد گرفتار نشده است بلکه یک مجموعه ضدانقلاب کشف‌شده و شاید پای بسیاری از افراد از داخل و خارج به این پرونده باز شود.

وی خاطر نشان کرد: عربستان که چندی پیش قصد برهم زدن امنیت منطقه را داشت و می‌خواست جنگ را به داخل کشور ایران بکشاند به کشورهایی عراق و پاکستان متوسل شده تا نقش میانجیگری در رابطه با ایران داشته باشند.

امام‌جمعه اردستان، پرتاب موشک به نفت‌کش ایرانی را یک حرکت ناشیانه عنوان و تصریح کرد: این‌گونه حرکات برای عصبانی کردن مقامات ایران است تا منطقه را به هم بزنند ولی ایران در این موضوع صبورانه عمل و اعلام کرد که به‌موقع جوابی قاطع و دندان‌شکن به این حرکت خواهد داد.

دهشیری به هفته تربیت‌بدنی و ورزش نیز گریزی زد و گفت: مسئولان شهرستان باید توجه بیشتری به امر ورزش منطقه داشته باشند زیرا ورزش، جلوی بروز خیلی از فسادها را در جامعه می‌گیرد. از اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز درخواست می‌کنیم هیئت‌هایی که در گذشته فعال و تأثیرگذار بودند را مجدداً با همین اعتبار کم فعال کنند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*