دشمن به دنبال کمرنگ کردن پیاده روی اربعین است

امام جمعه اردستان در نماز جمعه این هفته گفت: دشمنان می خواهند در ایام اربعین حسینی مردم را بترسانند تا راهپیمایی جهانی اربعین کمرنگ برگزار شود.
حجت الاسلام حسن دهشیری اظهار کرد: مراسم بزرگ اربعین حسینی یکی از همایش های بزرگ تاریخ ولایت مداری شیعه است که عظمت و شکوه شیعیان و مسلمانان را نشان می دهد که باید حفظ شود.
وی افزود: دشمنان می خواهند در این ایام مردم را بترسانند تا راهپیمایی جهانی اربعین کمرنگ برگزار شود، اما شیعیان جهان خصوصا ملت ایران ارادت خاصی به امام حسین(ع) دارند و هیچگاه با این توطئه ها و برنامه ها از صحنه خارج نخواهند شد.
خطیب جمعه اردستان با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در هفته گذشته و در جمع نخبگان کشور گفت: سخنان مقام معظم رهبری باید راهگشای همه مسئولان باشد. ایشان همیشه تاکید دارند که باید به جوانان و نخبگان بها داده شود که امیدواریم مورد توجه کسانی که دم از ایرانی و ایرانیت می زنند قرار گیرد.
دهشیری با بیان اینکه عده ای در کشور فقط فریاد ایرانی را می زنند و فقط شعار می دهند و نه در خطرات آن شریک هستند و نه در خاطرات آن نقشی دارند، گفت: متاسفانه بعضی ها پیشرفت کشور را در انواع بدی‌ها، برهنگی‌ها و آلودگی‌ها می بینند.
وی به نقل از برخی از مسئولان که اعلام کردند که فشار تحریم ها به ملت در حال عبور است و شاخصه های اقتصادی نشان دهنده این است که وضع جامعه در حال بهبودی است، تصریح کرد: البته گرانی ها همچنان ادامه دارد ولی با وجود بی رحمی هایی که دشمنان دارند نسبت به گذشته اوضاع کشور بهتر شده است.
امام جمعه اردستان به اجرای نقشه های دشمنان در عراق اشاره کرد و گفت: دشمنان، مردم عراق را به خیابان ها کشاندند تا علیه ایران و کشور خودشان شعار دهند، اما به موقع مرجعیت به میدان آمد و موضوع را جمع کرد. امیدواریم همه همسایه های ما در ثبات باشند که ثبات همسایه ها تضمین امنیت کشورمان است.
دهشیری با اشاره به هفته اولیا و مربیان، افزود: تمام تلاش آموزش و پرورش و اولیا و مربیان باید در جهت تربیت دانش آموزان و نوجوانان باشد که به درد جامعه بخورند و با این نگاه برنامه ریزی کنند که این بچه‌ها آینده سازان کشور هستند.
./خبرنگار وانتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*