/روز قدس؛ شکست معامله قرن، تثبیت آرمان فلسطین/ طراحان معامله قرن آرزوی تحقق آن را به گور می برند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز غربی ها در یمن و لبنان، سوریه و هر کجا که تجاوز کردند به بن بست خوردند، گفت: طراحان معامله قرن بدانند که آرزوی تحقق آن را به گور می برند.

به گزارش خبرنگار اسونیا، حجت الاسلام والمسلمین سیدصادق طباطبایی نژاد در سخنرانی مراسم روز قدس در مسجد جامع اردستان اظهار کرد: حدود ۷۲ سال است که حکومت رژیم غاصب صهیونیست اعلام موجودیت کرده و از ابتدای سال نهضت امام تا امروز اولین شعار و مهمترین آن شعار رسای مرگ بر اسرائیل بوده است. به حق می توانیم، بگوییم رهبری هوشمندانه و ایستادگی مردم این نهضت را تا به امروز زنده نگه داشته و تا از بین رفتن کامل اسرائیل ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه اگر چه امروز هم نشانه های نابودی اسرائیل را شاهد هستیم، افزود: کسانی که دایه دست اندازی به نیل تا فرات را داشتند امروز بحث معامله قرن را برای در آسایش ماندن موشک های غزه مطرح می کنند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز غربی ها در یمن و لبنان، سوریه و هر کجا که تجاوز کردند به بن بست خوردند، گفت: امروز خودشان را محدود کردند و قصد معامله دارند که در همین مکانی که هستند آسایش داشته باشند که باید بگوییم طراحان معامله قرن آرزوی تحقق آن را به گور می برند.

طباطبایی نژاد با بیان اینکه سال ۹۷ مردم تجربه یک سال سخت را در کار اقتصادی داشتند، خاطر نشان کرد: متاسفانه نوسانات شدید اقتصادی که هنوز سنگینی آن بر دوش مردم است و احساس می کنند بخش عمده آن کینه توزی آمریکا و جنگ روانی دشمنان است.

وی با بیان اینکه بخشی از مشکلات کشور به دلیل این است که مسئولان برنامه ای برای جنگ اقتصادی نداشتند، تصریح کرد: قسمت دیگری از وضعیت گرانی نیز خود مردم هستند. اگر بخشی از مردم که دنبال احتکار بودند این کارها را انجام نمی دادند وضعیت این گونه نمی شد.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: دشمنان این نظام راهبرد را عوض می کنند ولی دشمنی را عوض نمی کنند که در این وضعیت باید خود مردم به هوش باشند و به نوعی در زمین دشمن فعالیت نکنند.

طباطبایی نژاد با اشاره به توجیه مسئولان شهرستان در خصوص نظارت بیشتر بر اصناف برای مقابله با گرانی گفت: به مسئولان نظارتی و بازرسی گفته شده یک مقدار فعال تر باشند تا حدودی فشار بر مردم کمتر شود. کسانی به هر دلیلی جنسی را گران در شهرستان می فروشند غیر از آن در روز قیامت باید جوابگو باشند مسئولان نظارتی و بازرسی به شدت برخورد کنند.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*