امام جمعه اردستان: مسئولان باید قدرشناس مردم باشند

امام جمعه اردستان گفت: مسئولان باید قدرشناس مردم باشند و تمام توان و تلاش خود را برای رفع مشکلات به کار بگیرند.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در اردستان، حجت الاسلام والمسلمین حسن دهشیری در خطبه های نمازجمعه این هفته در مسجد جامع اردستان اظهار کرد: ما اگر امروز، روز قدس را همزمان با میلیون ها انسان در ایران و خارج از کشور برگزار می کنیم بر مبنای مسئولیت دینی است که از اعتقادات مذهب ما بر می خیزد.

وی با بیان اینکه روز قدس یادگار امام خمینی است که امروز رهبر انقلاب اسلامی هم پاسدار آن میراث ارزشمند است، افزود: فلسطین جزء پیکره اسلام است و قبله اول مسلمانان که توسط دشمن ترین انسان ها غصب شده است. فلسطین مردان و زنانی دارد که آوره هستند و کودکانی دارد که در زندان های اسرائیل حضور دارند.

امام جمعه اردستان با اشاره به اینکه روز قدس روز حمایت از مستضعفان است، گفت: روزی عده ای می گفتند شما کجا و فلسطین کجا آنها کشور عربی هستند و شما فارس چه ربطی به یکدیگر دارد؟ امروز مسئله فلسطین بیش از هر زمان اهمیت دارد چون جنایتکاران معامله ای را بنام معامله قرن پیشنهاد دادند.

دهشیری با اشاره به ۱۴ خرداد سالروز رحلت امام خمینی(ره) خاطر نشان کرد: دشمن خیلی برنامه ریزی کرده بود که بعد از امام اجرا کند. اما خبرگان با الهام از خداوند علیرغم هجمه های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی، اجتماعی و… امام خامنه ای را که جز بهترین انسان ها بود را به عنوان رهبری برگزیدند.

وی با اشاره به شکست عربستان در یمن گفت: سعودی ها این پا برهنه ها را دست کم گرفته بودند و فکر نمی کردند در یک سال قبل موشکی به قلب ریاض بخورد و موازنه قدرت را به وجود بیاورند. عربستانی ها از ترس بهبادهای یمنی جلسات مهم خود را در شهر مکه که مورد احترام مسلمانان است برگزار می کنند.

خطیب جمعه اردستان با بیان اینکه همه مسئولان باید قدرشناس مردم باشند و تمام توان و تلاش خود را برای رفع مشکلات به کار بگیرند، تصریح کرد: از مسئولان تقاضامندیم از کوچک ترین کوتاهی برای خدمت به این مردم پرهیز کنند. باید به این ملتی که با اشاره ای به حمایت از نظام و انقلابشان می آیند بیش از این خدمت رسانی شود.

دهشیری با اشاره به خدماتی که در شهرستان اردستان انجام شده است، گفت: مسئولان شهرستان یک مقدار با دلسوزی بیشتر جهادی کار کنند و بدانند که خادم ملت و حقوق بگیر مردم هستند.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*