امام جمعه اردستان: انتخاب سردار فدوی برای دشمنان یک هشدار بزرگ است

امام جمعه اردستان گفت: آمریکایی‌ها خواستند سپاه را تضعیف کنند، اما انتخاب جدید سردار فدوی به عنوان جانشین فرماندهی سپاه می‌تواند برای دشمنان یک هشدار بزرگ باشد.

به گزارش خبرنگار اسونیا حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های این هفته نمازجمعه در مسجد جامع اردستان، اظهار کرد: در هفته‌ای که به میلاد امام حسن مجتبی (ع) نزدیک می‌شویم هفته اکرام و ایتام را داریم که محرومان را نباید از یاد ببریم. کمیته امداد طرح‌هایی دارد که کمک‌های مردم را جمع آوری و به اهلش می‌رساند.

وی با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با کارگزاران نظام، افزود: ایشان استواری حکومت را در توانمندی خود نظام دانستند که امیدواریم اهلش آن را دریابد. اوج سخنان رهبر انقلاب در خصوص دشمنی دشمنان این کشور بود که چه زیبا این مسائل را تحلیل می کنند.

خطیب نماز جمعه اردستان با اشاره به سخنان پوچ و بی اساس مسئولان بلند پایه آمریکا، گفت: مردم بدانند که دشمن نمی‌تواند هیچ غلطی بکند. خود ترامپ در جلسات خصوصی‌شان گفته که تحریم‌ها آنچنان در ایران تاثیری نداشته و باید به فکری باشیم که عده ای ما را با ایرانیان آشتی دهند.

دهشیری با اشاره به روز ارتباطات و روابط عمومی، گفت: ارتباطات با وجود فضای مجازی بسیار وسیع شده است که باید برای کنترل آن برنامه‌ای داشت تا جامعه بیش از این در معرض فروپاشی قرار نگیرد.

وی ضمن تشکر از نیروی انظامی در خصوص اجرای طرح‌های جلوگیری از هنجارشکنان در ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: مردم جامعه از اصناف و بازاریان که از جنس خودشان هستند، توقع و انتظار همدلی و همراهی ویژه ای دارند.

امام جمعه اردستان با اشاره به مطالبات مردمی درباره صدای بلندگوی مساجد، گفت: اینگونه کارها که باعث آزار و اذیت مردم شود، پسندیده نیست. بارها تذکر دادیم به غیر از صدای اذان دیگر صدایی جایز نیست. هیأت امناهای مساجد و اماکن متبرکه این موضوع را جدی بگیرند و بدانند اینگونه کارها نه اینکه ثواب ندارد گاها باعث آزار و ناراحتی مردم نیز می شود.

دهشیری با اشاره به انتخاب جانشین فرمانده کل سپاه گفت: انتخاب سردار فدوی به عنوان یک اردستانی برگ زرینی است که به خاطرات شهرستان اضافه شد. به دشمنان می‌گوییم که به هوش باشید که هر قدمی که بردارید به ضررتان تمام می شود.

وی اضافه کرد: آمریکایی‌ها خواستند سپاه را تضعیف و تحریم  کنند و تروریست بدانند، اما انتخاب سردار سلامی به عنوان فرمانده کل سپاه که مواضع صریح نسبت به آنان دارد و همچنین انتخاب سردار فدوی به عنوان جانشین فرماندهی سپاه که در اواخر ریاست جمهوری قبلی آمریکا نظامیان آمریکایی را چند شبانه روز به اسارت گرفت، می تواند برای دشمنان یک هشدار بزرگ باشد.

     ./خبرنگار انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*