امنیت پایدار کشور مرهون فداکاری‌های سپاه است

امام جمعه اردستان گفت: سپاه همان‌گونه که از اسمش پیداست پاسدار انقلاب اسلامی است و امنیت پایدار کشور مرهون فداکاری‌های سپاه است

به گزارش خبرنگار اسونیا حجت‌الاسلام و المسلمین دهشیری پیش از ظهر امروز(شنبه) در مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه بسیج اردستان، اظهار کرد: سپاهیان پاسدار و همه نیروهای مسلح هم مورد توجه امام خمینی(ره) بودند و امروز نیز مورد توجه مقام معظم رهبری هستند.

وی با اشاره به اهدا مدال ذوالفقار از سوی مقام معظم رهبری به سردار سلیمانی به عنوان یک سپاهی، افزود: این موضوع به این معنی است که سپاه در خط مقدم جبهه و جنگ بوده و خواهد بود و خوار چشم دشمنان است.

امام جمعه اردستان اضافه کرد: دشمنان این نظام خواب انحلال سپاه را می‌بینند؟ و گاهی در جلسات خودشان حذف آن را خواستار می‌شوند. سپاه همان‌گونه که از اسمش پیداست پاسدار انقلاب اسلامی است نه فقط انقلاب اسلامی ایران و برای همین است که مورد توجه دوست و دشمن قرار می‌گیرد.

دهشیری با بیان اینکه متأسفانه عده‌ای در کشور گاهی قصد دارند این نیروی ارزشی را به حاشیه بکشانند گفت: آنان نمی‌دانند که اگر سپاه نبود اینان هم امروز سرکار نبودند. امروز سپاه یک نهاد شناخته شده در کل دنیا است.

همچنین جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در این مراسم گفت: در چهل ساله گذشته آمریکایی‌ها هر روز به بهانه‌ای قصد تخریب این انقلاب و نظام را دارند. یک روز صنف کامیون دارها، یک روز کشاورزان، یک روز به بهانه آب زاینده‌رود و یک روز هم‌گرانی و موضوعات اقتصادی. البته مشکلاتی در کشور وجود دارد که بخشی از آن سو مدیریت و بی‌توجهی به مسائل مردم و بی‌تدبیری است.

سردار مجتبی فدا افزود: مردم بارها نشان دادند که مشکلات، تحریم‌ها و سختی‌هایی که در جامعه وجود دارد را پای انقلاب نمی‌گذارند.

وی گفت: آمریکا درگیر مشکلات داخلی خودش است به طوری که بدهکارترین کشور در دنیا، آمریکا است.

جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان با بیان اینکه حوادث و اتفاقاتی که در آمریکا رخ می‌دهد بخش عمده آن به گوش ملت ما نمی‌رسد، گفت: مشکلات داخلی، آنان را با چالش جدیدی روبرو کرده به نحوی که به گفته خودشان هزینه سنگینی در منطقه خاورمیانه خرج کردند که می‌توانستند دو بار زیرساخت‌های آمریکا را بازسازی کنند، ولی در مقابل عزت و ابتکار عمل در منطقه را جمهوری اسلامی در دست گرفته است.

فدا اضافه کرد: امروز آمریکایی‌ها تمام توان خود را وارد میدان کردند که مهم‌ترین ویژگی جمهوری اسلامی که امنیت داخلی است را با اقدام و تشویق گروه تروریستی مورد هجمه قرار دهند.

وی گفت: در دو سال گذشته حدود ۲۵۰ گروهک تروریستی در مرزها و داخل کشور توسط نیروهای امنیتی منهدم شده‌اند. البته تعدادی از آن‌ها هم به دلایلی توانستند خرابکاری‌های خود را انجام دهند.

جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان با اشاره به ضعف رژیم صهیونیستی در منطقه و وحشت آمریکایی‌ها از این موضوع گفت: امروز قدرت ایران به حدی رسیده است که اگر کشوری بخواهد به ما تعارض کند و یک موشک بزنند، ۱۰ موشک دریافت می‌کنند که برای کشور افتخار است.

به گزارش اسونیا؛ در این مراسم از خدمات سرهنگ پاسدار حسن فخرل تقدیر و سرهنگ دوم پاسدار مهدی ابراهیمی به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت اردستان معرفی شد.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*