امام جمعه اردستان: امیدواریم رییس قوه قضاییه عدالت و اطمینان را به جامعه برگردانند

امام جمعه اردستان گفت: امیدواریم رییس جدید قوه قضاییه با روحیه جوانی که دارند بتوانند دستگاه های قضا را از بعضی مفاسد پاک و عدالت و اطمینان را به جامعه برگردانند.

به گزارش خبرنگار اسونیا، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نمازجمعه این هفته در مسجد موسی بن جعفر(ع) اردستان اظهار کرد: اگر مدیران جامعه ما علی وار رفتار کنند و در میان مردم مثل مردم باشند دیگر این اعتراضات برای چیست. آن مدیران جای انتقاد دارند که به جای مردم به فکر خودشان باشند.

وی با اشاره به صفات و رفتار زندگی حضرت علی(ع) اضافه کرد: ما اگر شیعه آن ولی خدا باشیم جز بهترین ها هستیم ولی متاسفانه گاهی مدیران جامعه حرفها و حرکاتی انجام می دهند که این جایگاه را مورد انتقاد قرار می دهد.

امام جمعه اردستان با اشاره به انتخاب رئیس جدید قوه قضاییه گفت: حجت الاسلام و المسلمین رییسی خود از بدنه این دستگاه برآمده اند و آشنایی کامل دارد و امیدواریم با روحیه جوانی که نسبت به بقیه مدیران دارند بتوانند دستگاههای قضا را از بعضی مفاسد پاک کنند و عدالت را به جامعه برگردانند.

دهشیری با اشاره به روزهای پایان سال و مراسماتی وجود دارد، گفت: خانواده ها مراقبت های لازم را در خصوص فرزندان برای مراسم چهارشنبه سوری داشته باشند. البته اینگونه مراسمات در اردستان پایدار نیست ولی خدایی ناکرده اقدامی و حرکتی نشود که باعث ناراحتی های تعدادی از شهروندان در پایان سال شود.

وی با اشاره به سفر رییس جمهور ایران به کشور عراق گفت: عده ای این سفر را تشبیه به سفر رییس جمهور آمریکا می کنند که شبانه و دزدانه وارد منطقه نظامی شد ولی آقای روحانی به عنوان نماینده” کشور ایران با عزت و عظمت وارد آن کشور می شود که برای نظام جمهوری اسلامی باعث افتخار است.

امام جمعه اردستان خواستار حضور شهروندان اردستان موقع سال تحویل در امامزادگان و بقعه های متبرکه شهرستان شد و گفت: برنامه ریزی شود که مردم حضور حداکثری در کنار امامزاده های سطح شهر داشته باشند.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*