خواستار برخورد انقلابی با عاملان حادثه سیستان هستیم

امام‌جمعه اردستان با اشاره به سوژه قرار دادن صف‌های مرغ و گوشت در رسانه‌های کشورهای غربی گفت: این بی‌تدبیری را به پای مسئولان می‌نویسیم که مدیریت و نظارت و دقت کافی در کارشان وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار اسونیا، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد موسی بن جعفر اردستان اظهار کرد: ۲۲ بهمن‌ماه سرآغاز سال جدید است که ما را وارد دهه پنج انقلاب می‌کند و با پیامی که مقام معظم رهبری دادند در آستانه تحول بزرگ قرار می‌گیریم.

وی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری افزود: محور پیام مقام معظم رهبری و خطاب ایشان بیشتر بر جوانان بود. امید، علم و آگاهی، معنویت و اخلاق، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی، عزت ملی و سبک زندگی از محورها و سرفصل‌های مهم این پیام بود که اگر این محورها به کار گرفته شود می‌توان به آینده امیدوار شد و دهه پیش رو دهه روشن، رشد، عزت و سربلندی اسلامی باشد.

خطیب جمعه اردستان بابیان اینکه اگر عزت و مجد و پاسداری از انقلاب را می‌خواهیم باید به نکاتی که رهبر انقلاب توصیه کردند توجه کنیم، خاطرنشان کرد: تشکر می‌کنیم از مردم که در راهپیمایی امسال بیش از سال‌های دیگر حضور داشتند که این از برکت خون شهدا بیش نبود.

دهشیری با اشاره به استقبال پرشور ملت ایران در راهپیمایی جشن چهل‌سالگی انقلاب گفت: بسیاری از شبکه‌های ماهواره‌ای و فضاهای مجازی از مدت‌های قبل برعلیه انقلاب و نظام و حضور کمرنگ در راهپیمایی برنامه‌ریزی داشتند که خوشبختانه تیرشان به سنگ خورد.

وی جنایت تروریستی سیستان و کشته و زخمی شدن تعدادی از سپاهیان کشور که از آب و خاک کشور دفاع می‌کردند را به دلیل خشم دشمنان از حضور میلیونی مردم در راهپیمایی چهل‌سالگی انقلاب عنوان کرد و افزود: حرکتی که این مزدوران و حیوان صفتان انجام دادند دور از انسانیت، مبارزه و شجاعت بود که این جنایت بزرگ را محکوم می‌کنیم و از مسئولان امر، پیگیری و برخورد انقلابی با عاملان این حادثه را خواستاریم.

امام‌جمعه اردستان با اشاره به پیام تسلیت اکثر کشورهای دنیا در محکوم کردن حرکت تروریستی سیستان خاطرنشان کرد: شورای امنیت این حرکت را محکوم کرد و خواستار همکاری کشورها با ایران برای مبارزه با تروریسم شد اما سوالی که باید پرسید این است که آیا کاخ سفید نشینان در این خصوص اقدامی می‌کنند؟ امریکایی‌ها خودشان ریشه تروریست و حامی آن‌ها هستند.

دهشیری با اشاره به اظهارات مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن که همه آنان به اصل انقلاب و پاسداری از خون شهدا علاقه‌مند بودند، گفت: همین مردم از برخی از مسئولان گلایه‌مند بودند. شعارهایی که می‌دادند مشخص بود که باید مسئولان بیشتر برای مردم تلاش کنند.

وی با اشاره به سوژه قرار دادن صف‌های مرغ و گوشت در رسانه‌های کشورهای غربی اظهار کرد: این بی‌تدبیری را به پای مسئولان می‌نویسیم که مدیریت و نظارت و دقت کافی در کارشان وجود ندارد. هر سه قوا باید نیروی خود را جمع کنند و در خدمت به مردم استوار باشند.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*