امام جمعه اردستان: مسئولان ارشد کشور با قاطعیت جواب آمریکایی‌ها را بدهند

امام جمعه اردستان گفت: چرا مسئولان ما با قاطعیت جواب یاوه گویی های آمریکایی را نمی دهند. انتظار داریم که مسئولان ارشد واکنش جدی تری داشته باشند.

به گزارش خبرنگار اسونیا، حجت الاسلام و المسلمین حسن دهشیری در خطبه های نمازجمعه این هفته در مسجد موسی بن جعفر (علیه السلام) اردستان، اظهار کرد: دشمنان این نظام و انقلاب از چهل سال پیش توطئه ها، ترورها و تحریم های ریز و درشتی را بر این ملت تحمیل کردند و بارها نیز در این اواخر اعلام کردند که کاری می کنیم که ایرانی ها نتوانند جشن چهل سالگی انقلابشان را برگزار کنند.

وی اضافه کرد: به کوری چشم دشمنان این نظام، امسال جشن چهل سالگی را با حضور اقشار مردم در روز ۲۲ بهمن برگزار می کنیم که بدخواهان فکر کنند سال اول انقلاب است. شک نکنید موج انقلاب به بسیاری از کشورها رفته است.

خطیب جمعه اردستان با اشاره به سخنرانی سیدحسن نصرالله و حمایت قاطع از ملت، انقلاب و رهبر ایران، آن را باعث عزت و شکوه، آزادی و استقلال ایران خواند و افزود: وقتی ما این گونه در دنیا پشتوانه داریم، چرا مسئولان ما با قاطعیت جواب یاوه گویی های اروپاییان و آمریکایی ها را نمی دهند. چرا اجازه می دهند پایشان را از گلیم شان فراتر بگذارند و با شرف و عزت ملت ایران بازی کنند. این ملت پشتوانه الهی دارد و نباید آن را به تمسخر و بازی بگیرید.

دهشیری اضافه کرد: البته سپاه ما مثل همیشه با رونمایی از موشک‌های بالستیک خود جواب دندان شکنی به غربی ها داد، اما انتظار داریم که مسئولان ارشد کشور واکنش جدی تر و قدرتمندانه ای داشته باشند.

وی به تاثیر ولایت فقیه در کشور و جامعه اشاره کرد و گفت: دشمنان از خط و مشی و ایستادگی که رهبری انقلاب به ملت می دهند، می ترسند.

امام جمعه اردستان گفت: رمز پیروی و پشتوانه همه موفقیت های ما به واسطه توکل بر خدا و ولایت اهلبیت است که باید مجالس و بزرگداشت شان پرشورتر برگزار شود.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*