امام جمعه اردستان: مسئولان مردم دار و مردم وار باشند

امام جمعه اردستان گفت: مسئولان باید مردم دار و مردم وار باشند که اگر این صفات در آنان باشد بدانند کار مردم پیش می رود.

به گزارش خبرنگار اسونیا، حجت الاسلام و المسلمین حسن دهشیری در خطبه های نمازجمعه این هفته در مسجد موسی بن جعفر(ع) اردستان با انتقاد از وضعیت بعضی از ادارات کشور، اظهار کرد: گاهی یک پروژه و یا یک طرح قرار است در منطقه ای افتتاح شود و یا یک مسئول بلند پایه بازدیدی داشته باشد، اما برای این بازدید چند ماشین و وسیله از بیت المال را به صورت کاروان راه می اندازد که اصلا لزومی هم ندارد. اینگونه حرکت ها مشی طاغوتی دارد.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری همیشه در دیدارهای مختلف تاکید داشتند که نقشه راه را یاد بگیرید، افزود: توصیه هایی که ایشان دارند برای مسئولان باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. موضوعات اقتصاد مقاومتی، برخورد با دانه درشتان تخلف های اقتصادی و توصیه های علمی صحبت هایی است که رهبر انقلاب نسبت به آن تاکید دارند که امیدواریم فقط در حد حرف نباشد و مورد توجه قرار گیرد.

امام جمعه اردستان در خصوص ایام بهمن و حال و هوای دهه فجر گفت: از جمله دستاوردهایی که انقلاب اسلامی برای نظام داشته استقلال سیاسی است. انتخابات و نصب هایی که در زمان پهلوی می شد بیشتر جنبه صوری داشت و مردم عملا دخالتی نداشتند، ولی در زمان حال مردم در همه امور کشور دخالت دارند که دشمن روی همین موضوع حساس شده که استقلال سیاسی را از ملت بگیرد.

دهشیری تاکید کرد: مردم ایران مردم خوبی هستند، این مسئولانند که باید مردم دار و مردم وار باشند و اگر این صفات در مدیران ما باشد بدانند کار مردم پیش می رود. البته در بین برخی مدیران خدمتگزارانی پاک و همراه ملت هستند، ولی به طور کلی باید توجه داشت که نباید با اعمالمان روی خون شهدا پای گذاشت.

وی سرنوشت کسانی که روی خون شهدا پا می گذارند را رسوایی عنوان و اضافه کرد: آمریکاییان روی خون شهدای این کشور پا می گذارند که سرانجام خوبی ندارند و سی و چند روز است دولتشان درگیر اختلاف های داخلی است.

امام جمعه اردستان با اشاره به جنایت های اخیر آمریکایی ها گفت: یک خانم خبرنگار به دلیل حجابش توسط آنان دستگیر و به عناوین مختلف شکنجه می شود. آیا این ابرقدرت طلبی است؟

دهشیری خاطرنشان کرد: اگر مسئولان کشور همراه مردم باشند و گوش به فرمان رهبری دهند از زیر فشارهای غربی ها و مشکلاتی که هست بیرون خواهیم آمد و به دنیا ثابت می کنیم که اسلام یک دین پایدار و ماندگار است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*