امام جمعه اردستان: مسئولان بی‌کفایت، فضا را باز نگاه داشته‌اند

امام جمعه اردستان گفت: اتفاقات و بداخلاقی‌هایی که در سطوح مختلف و تحت عناوین مختلف انجام می‌شود به بی کفایتی برخی مسئولان که فضا را باز نگه داشتند بازمی‌گردد.

به گزارش خبرنگار ستاد نمازجمعه اردستان: حجت الاسلام والمسلمین دهشیری در خطبه‌های نمازجمعه در مسجد موسی بن جعفر(ع) اردستان اظهار کرد: حضرت فاطمه زهرا  بزرگترین و ماندگارترین هدیه الهی بر شخص پیامبر اکرم است. حضرت زهرا بهترین مدافع علی بن ابی طالب و بالاترین الگو برجسته برای حضرت مهدی (عج) است.

خطیب جمعه اردستان با اشاره به چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی به درخت تناوری تبدیل شده که هم سایه دارد وهم میوه و شاخ و برگ. باید در این خصوص دو دیدگاه داشته باشیم و آن یک نگاه به گذشته و یک نگاه به وضعیت حال است.

خطیب جمعه اردستان گفت: آنچه از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون ادامه داشته دشمنی دشمنان انقلاب بوده و هست که به لطف الهی آتش قهر الهی دامن‌شان را گرفته.

وی با اشاره به وضعیت بد کشورهایی که با ایران مخالفت و دشمنی دارند گفت: این موضوعات نشان این است که هرکس با حق طرف شود گرفتار خواهد شد. دشمنان همچنان زهرشان را می‌ریزند و با کوچک ترین بهانه می‌خواهند اعلام قدرت کنند.

دهشیری با بیان اینکه به لطف الهی انقلاب اسلامی سرپا ایستاده و ملت ایران خودش را اماده حضور در چهلمین راهپیمایی ۲۲ بهمن می‌کند و گرد ناامیدی را باز هم برای چهلمین بار به صورت دشمن خواهد پاشید گفت: باید یاد داشته باشیم که همه باید به هم احترام بگذاریم ولی نباید از تذکرات هم غافل شویم.

امام جمعه اردستان ادامه داد: هیچ اشکالی ندارد که به مسئولین تذکر دهیم که مراقب رفتار خود باشید و افرادی که تحت امرتان هستند را مراقبت کنید. اتفاقات و بداخلاقی‌هایی که در سطوح مختلف و تحت عناوین مختلف انجام می‌شود به بی کفایتی برخی مسئولان که فضا را باز نگه داشتند بازمی‌گردد.

وی افزود: نظارت ها از خرد تا کلان باید بیشتر و دقیق تر باشد. از بازار و مسجد گرفته تا سطح بالاتر کوتاهی در نظارت‌ها به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*