تذکر امام‌جمعه اردستان به مسئولان ورزشی: استخر شنای به کما رفته شهرستان را زنده کنید

امام‌جمعه اردستان گفت: با توجه به مطالبات مردمی که در خصوص تعطیلی تنها استخر شنای شهرستان می‌شود امیدواریم مسئولان اردستان استخر شنای به کما رفته را زنده کنند.

به گزارش خبرنگار اسونیا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن دهشیری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد موسی بن جعفر اردستان اظهار کرد: اولین جرقه انقلاب و همچنین اولین خون‌های انقلاب اسلامی در دی‌ماه سال ۵۶ زده شد و از این حیث ماه دی خود شروعی برای انقلاب اسلامی بود.

وی با بیان اینکه کشف حجاب یکی از اقدامات و رویدادهایی مهمی بود که در زمان رضاخان قلدر در دی‌ماه سال ۱۳۱۴ انجام داد و باعث شد بسیاری از زنان متدین کشور به این دلیل در خانه‌های حبس شوند، اضافه کرد: به‌موازات این کار او می‌خواست دو سد مهم که روحانیت و عزاداری‌ها بود را مورد نشانه قرارداد.

خطیب جمعه اردستان موضوعات و اتفاقاتی که در این زمان می‌افتد را نشات گرفته از آن زمان بیان کرد و گفت: کمپین دختران در فلان خیابان و چهارشنبه سفید راه‌اندازی می‌کند که ایده رضاخانی را زنده کند.

دهشیری تصریح کرد: مقاومت ایران در سوریه باعث شد بشار اسد ماندنی شود و کشورش حفظ شود و مخالفان، شرمسارانه برگشتند. شک نکنید بخش عظیم آن، مرهون فداکاری‌های مدافعان حرم و سیاست‌های رهبران و بزرگان ما است.

وی با اشاره به بودجه‌بندی اقتصادی سال آینده در مجلس گفت: نمایندگان مجلس هر جا نیاز بیشتری دارد مخصوصا توجه به طبقات فقیر جامعه  مورد توجه قرار دهند. البته می‌گویند حدود سه‌چهارم بودجه به شرکت‌های دولتی است و یک‌چهارم بودجه را فقط نمایندگان موشکافانه بررسی دارند.

امام‌جمعه بابیان اینکه نمایندگان مجلس سیاه‌چاله‌هایی که بودجه را می‌بلعد و بازدهی ندارد را شناسایی کنند، خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس کاری کنند که مردم به آینده کشور امیدوار شوند.

دهشیری در خصوص مشکلات شهرستان تاکید کرد: با توجه به مطالبات مردمی که در خصوص تعطیلی تنها استخر شنای شهرستان می‌شود امیدواریم مسئولان اردستان استخر شنای به کما رفته را زنده کنند و چمن‌های استادیوم ورزشی هم سبز شود تا باعث شادی و نشاط جوانان منطقه گردد.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*