امام جمعه اردستان: توان موشکی ایران ضامن امنیت کشور است

امام جمعه اردستان با بیان اینکه موشک برای یک کشور وسیله دفاعی است، گفت: توان موشکی ایران ضامن امنیت کشور است.

به گزارش خبرنگار اسونیا حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه نمازجمعه این هفته اردستان در مسجد موسی بن جعفر(ع) اظهار کرد: قرآن کریم در میان شیعیان متروک است و سهم کمی در فضای مجازی و حقیقی دارد. باید بیشتر بخوانیم و در آن تدبر کنیم تا فردا مورد اعتراض آن قرار نگیریم.

وی با اشاره به اجلاس سراسری نماز در کشور افزود: در پیام رهبر انقلاب به این اجلاس به توجه و اهمیت دادن خانواده ها و مخصوصا آموزش و پرورش به این فریضه الهی سفارش شده بود. خانواده‌ها سرمشق فرزندان خود در فریضه نماز هستند. خود پدر و مادر اگر به نماز عمل کنند و اهل آن باشد فرزندان نیز به نماز علاقه مند خواهند شد.

امام جمعه اردستان با بیان اینکه اگر نماز در جامعه حاکم شود اثرات فراونی دارد، تاکید کرد: فساد و فحشا و منکرات و زیرمیزی و رو میزی و بسیاری از بدی های جامعه در اثر احیا نماز از بین می رود. اگر مسئولان ما به نماز و قرآن در کار و عملشان توجه کنند جمهوری اسلامی جایگزین جمهوری تعارفات را می گیرد.

دهشیری با اشاره به روز دانشجو گفت: متاسفانه در گردش روزگار و تهی کردن دانشجو از آن اندیشه نابی که داشتند گاهی روز دانشجو را فرصتی عنوان می کردند که دانشجویان در این روز در مقابله با انقلاب و نظام بایستند. حضور دانشجویان در محافل و مجالس نشان از بیداری آنان دارد.

وی با اشاره به توطئه های اخیر دشمنان کشور با سرکردگی آمریکا افزود: بازهم مکر بدخواهان بی نتیجه ماند و در محکومیت ایران به عنوان اینکه صنعت موشکی را گسترش می دهد بی نتیجه ماند. این وقاحت آمیز است که کشورهایی که خود بمب اتم دارند و موشک تولید می کنند می گویند چرا ایران باید موشک داشته باشد.

امام جمعه اردستان با بیان اینکه موشک برای یک کشور یک وسیله دفاعی است که اگر در اختیار کشورمان نبود شک نکنید شرایط ایران به این وضع نبود اضافه کرد: توان موشکی ایران ضامن امنیت کشور است. البته دشمن نشان داده هروقت فرصتی داشته باشد ضربه می زند.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*