امام جمعه اردستان: مسئولان بانوان را بهانه وضعیت بد اقتصادی کشور نکنند

امام جمعه اردستان با اشاره به حضور بانوان در ورزشگاه ها گفت: مسئولان بانوان را بهانه وضعیت بد اقتصادی کشور نکنند و آدرس غلط به مردم ندهند

به گزارش خبرنگار اسونیا حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نمازجمعه این هفته که در مسجد موسی بن جعفر(ع) برگزار شد با اشاره به آغاز امامت حضرت مهدی(عج)، اظهار کرد: خیلی از ما منتظر امام غایب هستیم، اما کم هستند کسانی که منتظر امام قائم باشند. قائم یعنی به داد مظلوم می رسد و دست مستضعفان را می گیرد.

وی افزود: خیلی ها می گویند امام زمان(عج) می آید و کارها را اصلاح می کند. اینکه ما بخوابیم و به این امیدوار باشیم که امام زمان می آید و همه چیز را اصلاح می کند اشتباه است. امام زمان با کدام یار و سپاه ظهور کند. امیدواریم شعورمان نسبت به ظهور امام زمان بیشتر شود.

امام جمعه اردستان با اشاره به مناسبت های پیش رو گفت: در این هفته بنابه نقل اهل تسنن میلاد پیامبر اکرم(ص) است که به فرمایش امام خمینی(ره) آغاز هفته وحدت نامیده شد. این تفکر را با اقدامات تفرقه آمیز وهابیت در نظر بگیرید که هیچ مراسم و اقدامی در جهت وحدت مسلمانان انجام نمی دهند.

دهشیری با اشاره به آغاز هفته بسیج گفت: بسیج یکی از معجزات انقلاب بود که به مردم کشور ما هدیه داده شد.

وی با اشاره به دیدار ورزشکاران با رهبر انقلاب گفت: در این دیدار رهبر معظم انقلاب ضمن تقدیر از ورزشکاران معلول حضور آنان در عرصه ورزشی را علیرغم محدودیت ها ارزشمند عنوان کردند.

امام جمعه اردستان با اشاره به حضور بانوان در ورزشگاه ها گفت: مسئولان بانوان را بهانه موضوعات اقتصادی کشور نکنند و آدرس غلط به مردم ندهند. آنچه امروز دغدغه جوانان است موضوع معیشتی و وضعیت بد اقتصادی است نه حضور بانوان در ورزشگاه ها که به گناه کشیده شوند. البته قشر بانوان قشر فرهیخته کشور هستند.

دهشیری با اشاره به اعدام سلطان سکه گفت: این گونه اقدامات نشان می دهد که اگر قوه قضاییه به موضوع مفاسد کشور ورود پیدا کند بقیه مفسدان حساب کار دستشان می آید. مردم از قوه قضائیه می خواهند بدون ملاحظه با اخلالگران برخورد کند.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*