امام جمعه موقت اردستان: موشک و انرژی هسته‌ای حاشیه است، اصل مردم هستند

امام جمعه موقت اردستان با بیان اینکه مطالبه‌گری مردم در جامعه قطعا باعث پیشرفت می‌شود خاطرنشان کرد: : آن زمانی که انقلاب نیاز به جهاد و جان داشت مردم جانفشانی کردند. موشک و انرژی هسته‌ای حاشیه موضوع است و اصل مردم هستند.

به گزارش خبرنگار اسونیا، حجت الاسلام سیدمهدی موسوی در خطبه نمازجمعه در مسجد جامع این شهر اظهار کرد: همه مردم و مسئولین باید برای پیشرفت جامعه و کشور تلاش کنند. همه اقشار باید پیشرفت کشور را دغدغه خود بدانند و احساس مسئولیت کنند.

وی افزود: مردم نسبت به کوتاهی مسئولان هشدار دهند و گاهی وقت‌ها کمک‌کار آنها هم باشند. مسئولیت بار سنگینی است که در حدیث داریم در آخرت کسی که مسئول جامعه بوده با قول و زنجیر حاضر می‌شود و از او سوال می‌شود.

امام جمعه موقت اردستان با اشاره به اینکه صاحبان اصلی کشور مردم هستند گفت: آن زمانی که انقلاب نیاز به جهاد و جان داشت مردم جانفشانی کردند. موشک و انرژی هسته‌ای حاشیه موضوع است و اصل مردم هستند. مسئولانی که حقوق بگیر مردم هستند باید امانت دار کشور باشند.

موسوی با بیان اینکه مطالبه گری مردم در جامعه قطعا باعث پیشرفت می‌شود خاطرنشان کرد: همه مشکلات جامعه را که نماینده مجلس و فرماندار نباید برطرف کنند. همه باید در برطرف کردن مشکلات جامعه احساس مسئولیت کنند.

وی افزود: انقلابی که در آستانه چهل سالگی آن قرار داریم امروزه در هجمه دشمنان است که آن را موجب یاس و ناامیدی در جامعه جلوه دهند. اما همان گونه که کشور در جنگ نظامی و فرهنگی پیروز شد قطعا با توکل بخدا و پای کار بودند جوانان در جنگ اقتصادی هم پیروز خواهیم شد. البته ضربه‌هایی را توانستند وارد کنند اما تیرشان به جایی نخورد و موضوعی که باقی ماند نظام و انقلاب بود.

امام جمعه موقت اردستان با اشاره به هفته بیمه سلامت گفت: این بیمه بر مبنای عدالت اجتماعی تاسیس شد و مهمترین وظیفه آن این است که کسانی که جز هیچ بیمه‌ای نیستند را تحت پوشش خود قرار می‌دهد. در استان اصفهان میانگین ماهانه ۶۰میلیارد تومان هزینه بیمه درمان و سلامت این دسته از مردم می‌شود.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*