با حضور امام جمعه محترم صبح‌گاه مشترک فرماندهی انتظامی شهرستان اردستان برگزار شد

به گزارش اسونیا صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در محل فرماندهی انتظامی شهرستان با حضور ائمه محترم جمعه شهرهای اردستان و مهاباد ، فرماندار ، مقامات قضایی شهرستان ،اعضای شورای اداری و … برگزار گردید.

حجت الاسلام و المسلمین حسن دهشیری در مراسم صبحگاه مشترک با بیان اینکه نیروی انتظامی نگهبان ارزش ها، جان و مال مردم است و از این رو قابل احترام و تقدیرخواهد بود، اظهار کرد: این نیرو باید با کسانی که امنیت مردم و جامعه را بر هم می زنند با شدت و قدرت برخورد کند.

وی افزود: در شرایط کنونی جامعه که تعدادی از سودجویان اقدام به احتکار مایحتاج مردم کرده اند این نیروی انتظامی است که با هوشیاری در مقابله با اخلالگران اقتصادی می ایستد.

امام جمعه اردستان نیروی انتظامی را تامین کننده امنیت همه جانبه در جامعه توصیف و با اشاره به اعتصاب کامیون داران، گفت : در این شرایط عده ای تلاش دارند از شکسته شدن این اعتصاب جلوگیری و با ایجاد مزاحمت برای رانندگان مانع از حضور آن ها در جاده ها شوند که وظیفه پلیس است که با آنها برخورد کند.

دهشیری اضافه کرد: پلیس مقتدر با تکیه برخدا و الهام گرفتن از آموزه های قرآن می تواند بر پا کننده امنیت و اجرای عدالت در جامعه باشد .

وی از مسئولان خواست نیروی انتظامی شهرستان را از نظر مالی و نیروی انسانی تقویت کنند.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

 

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*