فرمانده نیروی انتظامی اردستان خبرداد: کشف کالای قاچاق در اردستان با افزایش ۲۳۱ درصدی مواجع بوده است

فرمانده انتظامی اردستان گفت: ماموران نیروی انتظامی در مأموریت‌های مختلف موفق به کشفیات کالای قاچاق و به ویژه برنج پرداختند که نسبت به سال گذشته با افزایش ۲۳۱ درصدی مواجع بوده است.

به گزارش خبرنگار ستادنماز جمعه، سرهنگ غلامرضا هاشمی زاده پیش از خطبه‌های نمازجمعه اردستان اظهار کرد: هفته نیروی انتظامی از ۱۳ مهر ماه با شعار” پلیس مقتدر، امین مردم” آغاز و تا ۱۹ مهر ادامه دارد و در طول این هفته بیش از ۵۰ برنامه‌های ویژه در سطح شهرستان اجرا می‌شود.

وی افزود: در شرایط کنونی کشور که دشمن با انتشار اخبار و مسائل کذب تلاش در بر هم زدن امنیت روانی جامعه دارد وظیفه نیروی انتظامی برخورد با شایعه پراکنان و کسانی است که می‌خواهند مردم را از نظام ناامید کنند و در این رابطه اصحاب رسانه می‌توانند با انتشار اخبار درست و امید بخش جو روانی جامعه را آرام کنند.

فرمانده انتظامی اردستان با بیان اینکه برجسته کردن عملکرد ارکان حکومتی و ناجا موجب آرامش عمومی جامعه خواهد شد، افزود: امروز هوشیار کردن و آگاه نمودن مردم از وظایف خبرنگاران است و باید از تضعیف ارکان نظام خوداری نموده وباید از تلاش اصحاب رسانه شهرستان در انعکاس اخبار ناجا در سال جاری تقدیر شود.

هاشمی زاده در ادامه به فعالیت‌های نیروی انتظامی در طول شش ماهه ابتدای سال جاری اشاره کرد و گفت: با همکاری شبانه روزی ماموران نیروی انتظامی کشفیات سرقت ۲۲ درصد افزایش داشته است. همچنین دستگیری سارقان در شهرستان ۷۶ درصد افزایش داشته است.

وی با اشاره به افزایش ۳۳ درصدی دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر افزود: همچنین دستگیری معتادین متجاهر ۵۰ درصد افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی اردستان با اشاره به دستورات و منویات مقام معظم رهبری در برخورد با کالای قاچاق گفت: در بخش مبارزه با قاچاق در مأموریت‌های مختلف موفق به کشفیات کالای قاچاق و به ویژه برنج شدیم که نسبت به سال گذشته با افزایش ۲۳۱ درصدی مواجع بوده است.

هاشمی زاده خاطر نشان کرد: علیرغم کاهش تصادفات درون شهری در ۶ ماهه اول امسال که بیش از ۲۹ درصد کاهش داشته همچنان شاهد تصادفات شهری هستیم که در بیشتر تصادفات موتورسواران پای ثابت هستند. استفاده از کمربندایمنی و کلاه ایمنی قطعاً در کاهش بیشتر تصادفات مؤثر خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: از عموم مردم می‌خواهیم تا با همکاری و ارائه گزارش موارد مشکوک به پلیس ما را در اصلاح امور اجتماعی و مقابله با هنجار شکنی‌ها همراهی کنند.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*