حمله تروریستی اهواز زمینه ساز وحدت و همدلی اقشار مختلف بود

امام جمعه اردستان گفت: حمله تروریستی اخیر دراهواز زمینه ساز وحدت و همدلی اقشار مختلف و تداوم بخش انقلاب بود.

به گزارش خبرنگار ستاد نمازجمعه اردستان، حجت الاسلام دهشیری  در همایش پاسداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه پیام نور اردستان اظهار کرد: کسانی که در صف مقدم جبهه رو در رو با دشمن می جنگند محبوب خداوند بوده شهدا از این نعمت بر خوردارند.

وی افزود : شهدا در طول تاریخ محبوب دل های مردم بوده  امروز شهادت کودک ۴ ساله حمله تروریستی اهواز جهان را تکان داد و سازمان ملل این حمله را محکوم کرد.

امام جمعه اردستان گفت: تکریم شهدا و خانواده آنها بر همه واجب و لازم است و اگر کسی کوتاهی کرد در محضر خدا پاسخگو خواهد بود.

دهشیری خاطرنشان کرد: از خود گذشتگی و ایثار رزمندگان دفاع مقدس ، مدافعان حرم و شهدای حمله تروریستی اخیر دراهواز زمینه ساز وحدت و همدلی اقشار مختلف و تداوم بخش انقلاب بوده و خواهد بود و توطئه دشمنان هرچند ما را با مشکل مواجه می کند ولی پیروزی از آن ماست.

دفاع مقدس برگ زرین دوران چهل ساله انقلاب است

همچنین نماینده اردستان در مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت : دفاع مقدس برگ رزین دوران چهل ساله انقلاب اسلامی ایران است و باید آنرا زنده نگه داریم .

حجت الاسلام سید صادق طباطبائی نژاد افزود: نگرش انقلابی مردم ایران در عرصه جهاد و شهادت آرایش نظامی در مقابل دشمن است.

او بیان کرد :  عرصه های دینی منحصر به آرایش نظامی در مقابل دشمن  نبوده بلکه موضوع های حکومت دینی فراتر از جنگ و دفاع است که فرزندان حضرت امام (ره) با روحیه انقلابی و جهادی فرهنگ انقلابی ایشان را اجرا کردند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد : حکومت دیتی باید در همه عرصه ها سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی ، دینی و اقتصادی وارد شود اما هنوز نتوانسته ایم در کشور به دستاوردهای کامل حکومت دینی دست یابیم .

در پایان مراسم از خانواده ۳ شهید دانشجو ۸ سال دفاع مقدس تجلیل شد.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*