حقوق فرهنگیان نسبت به سایر دستگاه‌های دولتی کمتر است

امام جمعه اردستان گفت: حقوق فرهنگیان نسبت به سایر دستگاه های دولتی کمتر است، اما نجابت آنان باعث می شود که با همین مقدار کم زندگی خود را بگذرانند.

به گزارش خبرنگار ستادنماز جمعه، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های، نمازجمعه این هفته شهرستان، با اشاره به ایام اسارت حضرت زینب و اهلبیت امام حسین(ع)، اظهار کرد: قسمت دوم واقعه عاشورا اسارت آل الله است که اگر این قسمت نباشد قسمت اول که واقعه روز عاشورا است، معنا پیدا نمی کند.

وی با اشاره به ایام هفته پیش روی، گفت: کسانی که متولی هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس هستند، امروز باید حضور پررنگ تری در مراسم نماز جمعه داشته باشند. حدود ۱۴ میلیون دانش آموز در کشور وجود دارند که باید با برنامه ریزی هایی، جهت پیدا کنند.

امام جمعه اردستان تصریح کرد: حقوق فرهنگیان نسبت به سایر دستگاه های دولتی کمتر است، اما نجابت آنان باعث می شود که با همین مقدار کم نیز بسازنند، با این وجود دولتمردان باید نگاه ویژه تری به این قشر زحمت کش داشته باشند.

دهشیری با تشکر از همه کسانی که در دهه اول محرم به برگزاری هرچه بهتر مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین کمک کردند، افزود: در هر شهری مکانی برای تجمع نماز ظهر عاشورا وجود دارد، اما متاسفانه در اردستان همچنان با کمبود این فضا مواجه هستیم.

وی با اشاره به عزاداری امام حسین در کشورهای غیراسلامی، گفت: امیدواریم عزاداری های امام حسین مطلوب تر برگزار شود. اگر همین‌قدر که جوانان و مردم به عزاداری مقید باشند به نماز اهمیت می‌دادند اجتماعات ما بیش از این پرشورتر برگزار می شد.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*