همه مسئولان باید در حمایت از سرمایه گذار پا به رکاب باشند

امام جمعه اردستان گفت: همه مسئولان شهرستان در حمایت از سرمایه گذار باید پا به رکاب باشند و اجازه ندهند پروژه ای در شهرستان آغاز شود و در کارهای اداری معطل شود.

به گزارش خبرنگار افتخاری ستاد نمازجمعه اردستان، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه‌های نمازجمعه اردستان در مسجد جامع با اشاره به روز عفاف و حجاب اظهار کرد: جنگ نرم متاسفانه در کشور کار خود را کرده است و آرام آرام آنقدر جلو آمده است که حتی خانواده‌های متدین هم در معرض این میکروب مسری هستند.

وی افزود: عده ای در کشور پول می‌دهند که برهنه باشند و بدتر از آن، عده ای دیگر در کشور آب به آسیاب دشمن می‌ریزند و حمایت می‌کنند و شعار می‌دهند که هر کس خواست به هرشکلی باشد.

امام جمعه اردستان با اشاره به توطئه‌هایی که از اول انقلاب تا بحال در کشور انجام شده است، افزود: توطئه‌ها و تحریم‌های آمریکایی را در کشور شاهد هستیم. رئیس جمهور دیوانه آمریکا تصمیمات آنی می‌گیرد و به تازگی نیز اعلام کرده که کشورها از ایران نفت نخرند که با پاسخ زیرکانه رئیس جمهور کشورمان همراه بود.

دهشیری با تشکر از نیروی انتظامی شهرستان اردستان افزود: کشفیات و دستگیری‌هایی که نیروی انتظامی به تازگی به آن دست پیدا کرده باعث امنیت بیشتری شده است. حضور نیروی انتظامی در جامعه باید بیشتر باشد تا مردم امنیت را بیشتر حس کنند.

وی تصریح کرد: تلاش مجدانه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان در ایجاد اشتغال در شهرستان را ارج می‌نهیم. همه مسئولان شهرستان در حمایت از سرمایه گذار باید پا به رکاب باشند. اجازه ندهید پروژه ای در شهرستان آغاز شود و در کارهای اداری منطقه معطل بماند.

امام جمعه اردستان تاکید کرد: مسئولان چوب لای چرخ تولید و سرمایه گذار نگذارند. اجازه دهید برای جوانان اشتغال ایجاد شود. کاری نکنیم که کارآفرینان از شهرستان زده شوند. هر کس به اندازه خودش باید در پیشرفت منطقه فعالیت داشته باشد.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*