موضوع قدس یک مسئله جهانی است

مام جمعه اردستان گفت: امروزه موضوع قدس یک مسئله جهانی است و شور و اشتیاق ملت ایران با پرچم داری مقام معظم رهبری امان را از غربی‌ها بریده است.

به گزارش خبرنگار ستاد نمازجمعه اردستان ، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه‌های نمازجمعه در مسجد جامع اظهار کرد: قدس تنها به مسلمانان اختصاص ندارد و بیت المقدس پیرو سه مذهب واقعی و بزرگ است. تاکنون اربابان صهیونیست بویژه آمریکایی‌ها که منطقه را به آنان سپردند ولی هرچه کردند، نتوانستند صلحی را در منطقه به وجود بیاورند.

وی گفت: بیش از شصت سال است که بنا به فرموده امام خمینی (ره) مردم فریاد آزادی فلسطین برای رهایی قدس سر می‌دهند. روز قدس یادگار از امام راحل است که ایشان فرمودند روز قدس فقط برای ایران نیست و تمامی آزادی خواهان جهان از این منطقه حمایت کنند.

 امام جمعه اردستان با اشاره به اینکه امروزه دفاع از فلسطین مختص ایران نیست، افزود: در بسیاری از کشورهای جهان که حتی پایگاه غربی‌ها است نیز راهپیمایی ضد صهیونیست برگزار می‌شود. امروزه موضوع قدس یک مسئله جهانی است و شور و اشتیاق ملت ایران با پرچم داری مقام معظم رهبری امان را از غربی‌ها بریده است.

دهشیری تاکید کرد: غربی‌ها از مدت‌ها پیش برای تخریب روز قدس برنامه ریزی کردند که این روز به نفع ایران تمام شد ولی به حول و قوه الهی تمامی نقشه‌های آن‌ها نقش بر آب شد.

وی با اشاره به انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس گفت: هدف آمریکایی‌ها از این حرکت این بود که آن‌ها برنامه ریزی کنند که بیت المقدس پایتخت اسلام نباشد.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*