امام جمعه اردستان: طلاق برای جامعه اسلامی زیبنده نیست

امام جمعه اردستان گفت: دخالت نزدیکان در زندگی زوجین می تواند باعث رواج طلاق در جامعه شود. گاهی دخالت پدر و مادر باعث می شود یک زندگی از هم پاشیده شود.

به گزارش خبرنگار ستاد برگزاری نمازجمعه حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نمازجمعه این هفته در مسجد جامع، اظهار کرد: متاسفانه در جامعه امروزی یکی از پر مراجعه ترین بخش دادگاه خانواده موضوع طلاق است. آیا پسندیده است از هر چهار ازدواج یکی از آن منجر به طلاق شود.

وی اختلافات طبقاتی را یکی از موضوعات اصلی طلاق عنوان کرد و افزود: دخالت نزدیکان در زندگی زوجین می تواند باعث رواج طلاق در جامعه شود. گاهی دخالت پدر و مادر باعث می شود یک زندگی از هم پاشیده شود.

خطیب جمعه اردستان گفت: ۱۵ خرداد سرآغار قیام حضرت امام خمینی (ره) بود که در سال ۱۳۴۲ شروع شد و به تبعید امام و به شهادت و زخمی شدن عده ای زیاد ادامه پیدا کرد و سرانجام با مرگ مشکوک فرزند امام بعد از حدود سیزده سال زمان می برد که نام امام بر سر زبان ها بیفتد و حدود دوسال بعد انقلاب اسلامی به پیروزی می رسد.

دهشیری تصریح کرد: در درگیری هایی که اخیرا صهیونیست ها برای مردم غزه به وجود آوردند که با جواب محکم آنان مواجه شد، اسرائیل را مجبور کرد پیشنهاد مصر را بپذیرد. امیدواریم به زودی زود شاهد نابودی اسرائیل در جهان باشیم.

وی با اشاره به آغازهفته اکرام و ایتام گفت: انتظار می رود مردم روزه دار کمک های خود را فراموش نکنند و سعی هرکس بر این باشد که از نیازمندان دست گیری کند. هرگز هیچ یک از اقشار و گروه های مختلف سیاسی به خود اجازه ندهند که که دشمن از جو اقتصادی به وجود آمده موج سواری کند.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*