امام جمعه اردستان: با صرفه جویی از بحران آب جلوگیری کنید

امام جمعه اردستان گفت: با وجود امکانات فراوان صرفه جویی همیشه پسندیده بوده و امروز موضوع آب بحث جدی است که صرفه جویی می تواند تا حدود زیادی از بحران آب جلوگیری کند.

به گزارش خبرنگار ستاد نمازجمعه حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نمازجمعه این هفته اردستان در مسجد جامع، اظهار کرد: ماه رمضان یک ضیافت عمومی خداوند است که مردم می توانند از آن بهره ببرند.

وی افزود: توصیه می کنیم در ماه مبارک رمضان تا می توانید از لحظه لحظه آن بهره ببرید و تلاوت قرآن داشته باشید که یک آیه برابر یک ختم قرآن دربقیه ماها است.

امام جمعه اردستان گفت: جنایت اسرائیل خبیث در کشتار مردم مظلوم فلسطین محکوم می‌کنیم و از این جنایت آمریکا حمایت و عربستان با سکوتش خیانت می کند.

دهشیری تصریح کرد: در زمانی به سرمی بریم که جامعه اسلامی نظاره گر این جنایت ها است و عربهای بی ایمان به جایی رسیده اند که بیانیه می دهند که حق اسرائیل است. وجدان ها خفه شده اند و سران کشورهای اسلامی لال شده اند و کشورهای عربی مرده اند. این ملت ایران است که می ماند و به همه ثابت می کند که حق ماندنی است.

وی با اشاره به سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر افزود: وحدت ارتش و سپاه و حضور نیروهای بسیجی و مردمی باعث شد هزاران نفر از صدامیان دستگیر شوند و بتوانند دنیا را مبهوت کنند و همین موضوع موجب شد دشمن نابود شود.

خطیب جمعه اردستان گفت: با وجود امکانات فراوان صرفه جویی همیشه پسندیده بوده است. موضوع آب بحث جدی است و در بعضی نقاط استان اصفهان آب جیره بندی شده است ولی صرفه جویی می تواند تا حدود زیادی از این بحران جلوگیری کند.

دهشیری از ستاد بحران شهرستان اردستان خواست برنامه های کاربردی داشته باشند و برای پیشگیری از حوادث و اتفاقات چاره ای بیاندیشند.

وی خاطرنشان کرد: خوشایند نیست که در جای جای کشور تشنج و سو استفاده کند از وضع در کشور که فلان کالایی کم شده است. کاسبان ما انصاف را رعایت کنند و جو روانی کاذب را در جامعه بشکنند و بدانند مردم باید در آسایش باشند.

امام جمعه اردستان با بیان اینکه مسئولان و مدیران برنامه ریز جامعه وظیفه دارند تا زمینه و بستر اشتغال را فراهم کنند افزود: جای تاسف دارد که نرخ بیکاری در اردستان هنوز ۹درصد است. از فرماندار و مسیولان می خواهیم تا از وجود کار آفرینان استفاده کنند و با ایجاد بنگاههای اقتصادی کوچک بیکاری را در جامعه رفع کنند.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*