امام جمعه اردستان: موضع گیری های مسئولان قاطع و استوار باشد

امام جمعه اردستان گفت: موضع گیری‌های مسئولان باید در قبال آمریکایی‌ها همچنان قاطع و استوار باشد.

به گزارش خبرنگار افتخاری ستاد نمازجمعه ، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه‌های نمازجمعه در مسجد جامع اردستان با اشاره به خروج آمریکا از برجام اظهار کرد: راستی و درستی رهبر انقلاب که پیش بینی می‌کردند که آمریکا قابل اعتماد نیست تحقق پیدا کرد و همگان فهمیدند که آمریکا قابل اعتماد نیست.

وی افزود: علت اینکه آمریکایی‌ها با این پیمان و یا پیمان‌هایی دیگر مخالفت می‌کنند این است که انتظار دارند کل نظام نباشد. غربی ها برای اینکه ایران نباشد دست به هرکاری می‌زنند.

خطیب جمعه اردستان تاکید کرد: موضع گیری‌های مسئولان باید در قبال آمریکایی‌ها همچنان قاطع و استوار باشد، چنانچه در بیانیه دولت هم آماده بود که باید ادامه مذاکرات را با تضمین کافی ادامه دهند.

دهشیری خاطرنشان کرد: امروز همزمان با سراسر کشور مردم در راهپیمایی استکبار ستیزی، یکبار دیگر ثابت می‌کنند که پشت نظام و رهبری ایستاده‌اند و آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

وی با بیان اینکه هدف آمریکایی‌ها این است که اقتصاد ملی را هدف بگیرند گفت: هم مسئولان باید اقتصاد مقاومتی را جدی تر بگیرند و هم مردم باید اتحاد ملی را در مقابل این شیطان بزرگ بیشتر کنند.

امام جمعه اردستان تاکید کرد: مسئولان منطقه به ویژه اتحادیه‌های صنفی در یک هفته باقیمانده به ماه مبارک رمضان، برنامه ریزی داشته باشند تا حرمت ماه رمضان همچون سال‌های گذشته حفظ شود.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*