درخواست امام جمعه اردستان: تغییرات مسئولان، منجر به عقب ماندگی منطقه نشود

امام جمعه اردستان گفت: در عزل‌ها و نصب‌ها باید خدا و مردم را درنظر گرفت و توجه داشت که این تغییرات منجربه عقب گرد منطقه نشود.

به گزارش خبرنگارستاد نماز جمعه، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته در مسجد جامع اظهار کرد: شهید مطهری الگویی برای معلمان و اسوه ای برای مربیان جامعه ما است تا کسانی که در مسیر آموزش قرار می‌گیرند را رشد علمی ببخشد و در زندگی بکار گیرند.

وی با اشاره به هفته کارگر افزود: اگر به کالای ایرانی توجه شود، هم خنثی کننده توطئه دشمن است و هم می‌تواند بازار داخلی و کسب و کار کارآفرینان را رونق دهد. اگر بخواهیم تعصبی داشته باشیم باید به کالای ایرانی توجه کنیم.

خطیب جمعه اردستان تاکید کرد: کشور ما چه بخواهیم یا نخواهیم در تیررس توطئه دشمنان و مخصوصاً غربی‌ها قرار دارد. هر روز بهانه ای را بوجود می‌آورند که بتوانند ما را تضعیف و وارد حاشیه کنند.

دهشیری تصریح کرد: درخواست ما این است که سران قوا در این زمان اتحاد خود را حفظ کنند و مردم هم حزب و جناح را کنار بگذارند زیرا موضوع اتحاد عموم در میان است.

وی با اشاره به تغییر و تحولاتی که در منطقه صورت گرفته، افزود: این جا به جایی‌ها طبیعی است و امیدواریم هر تصمیمی که گرفته می‌شود در جهت پیشرفت شهرستان مؤثر باشد.

امام جمعه اردستان با بیان اینکه تغییر مدیریت در هر سطحی می‌تواند هم فرصت باشد و هم تهدید، خاطرنشان کرد: چنانچه مدیری را بدون جهت تغییر دهیم، می‌تواند برای منطقه تهدید باشد. در عزل‌ها و نصب‌ها باید خدا و مردم را درنظر گرفت و توجه داشت که این تغییرها به عقب گرد منجر نشود.

دهشیری افزود: درخواست ما این است که به مدیران فرصت داده شود و از جناح و سیاست بازی دوری شود تا مدیران بتوانند برنامه‌های خود را اجرا کنند.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*