امام جمعه اردستان: مسئولان زحمات کارگران و معلمان را نادیده نگیرند

امام جمعه اردستان گفت: مسئولان بدانند جایگاه خود را مرهون تلاش و کار معلمان و کارگران هستند، بنابراین نگذارند زحمات کارگران و معلمان نادیده گرفته شود.

به گزارش خبرنگار ستاد نمازجمعه اردستان، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع اردستان اظهار کرد: تقاضا داریم در مراسماتی که به نام و یاد امام زمان (عج) برگزار می شود به گونه ای برخورد نشود که قلب ایشان رنجیده شود. امید مستضعفان به این است که ظهورشان نزدیک شود.

وی افزود: روز میلاد امام زمان (‌عج) روز سربازان گمنام امام زمان نامیده شده است. همان آنهایی که حضورشان در هر جایی باعث امنیت و آسایش می شود. اقتدار سربازان امام زمان در هر جایی مشهود است.

خطیب امام جمعه اردستان با اشاره به میلاد حضرت علی اکبر و روز جوان افزود: این روز را به روز جوان نامگذاری کردند تا جوانان ما از ادب، عقیده، صلابت و سلامت حضرت سرمشق بگیرند.

دهشیری تاکید کرد: در کشور باید بیشتر به جوانان ارزش داد، چرا که آنها سرمایه های کشور هستند و نشاط بیشتری دارند. هرچه گذر عمر بیشتر شود دوز و کلک هم بیشتر می شود. اگر وسیله اشتغال برای جوانان فراهم شود کمتر دچار بزهکاری می شویم.

وی با اشاره به روز کارگر و روز معلم گفت: روز کارگر و روز معلم هر دو باید گرامی داشته شود چرا که هر دو گروه مشغول کار و خدمت به جامعه هستند. از این دو قشر می خواهیم تا کار و خدمتشان را بیش از پیش جلو ببرند.

امام جمعه اردستان با بیان اینکه مسئولان کشور بدانند این مسئولیت آنان مرهون تلاش و کار معلمان و کارگران هستند، خاطرنشان کرد: مسئولان نگذارند زحمات کارگران و معلمان نادیده گرفته شود و گاها شرمنده خانواده شوند.

دهشیری با انتقاد از برخی مسئولان کشور تاکید کرد: مسئولان در هر سمت و جایگاهی که هستند باید مدیون معلمان باشند و دست کارگران را ببوسند.

وی با اشاره به ۹ اردیبهشت روز شوراها خاطرنشان کرد: شوراها نمایندگان مردم هستند و عمر کاری آنان محدود است. شوراهای شهر یک بازبینی داشته باشند که در این مدتی که گذشته است چه کاری کرده اند و در آینده چه برنامه ای دارند که اگر درست انجام دادند از مردم که بهترین قضاوت کننده هستند می توانند نمره قبولی بگیرند.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*