امام جمعه اردستان: سوء مدیریت مشکل اساسی کشور است

امام جمعه اردستان گفت: تصمیم خوب دولت در مهار ارز در کشور تا حدودی کار ساز بوده است. کشور مشکل فراوانی منابع ندارد مشکل اساسی کشور سوء مدیریت است.

به گزارش خبرنگار ستاد نمازجمعه اردستان، حجت الاسلام والمسلمین حسن دهشیری در خطبه های نمازجمعه اردستان در مسجد جامع با اشاره به میلاد حضرت اباعبدالله الحسین و روز پاسدار، اظهار کرد: سپاه پاسداران با همان صلابت گذشته برای دفاع از نظام آماده و خار چشم دشمنان است.

وی افزود: انتظار این است که شیعیان این ماه که سراسر میلاد و خوشحالی است را پاسداری کنند و آن شادمانی که مورد تایید امام زمان است را برگزار کنند. نکند در جشن ها خط قرمزهای دین شکسته شود.

امام جمعه اردستان با اشاره به بمباران غربی ها در سوریه گفت: پایگاه هوایی سوریه که بمب باران شد برای این بود که حدس می زدند این مکان یکی از پایگاه های ایران است. این حرکت به قصد کوبیدن ایران بود.

دهشیری گفت: تصمیم خوب دولت در مهار ارز در کشور تا حدودی کار ساز بوده است، ولی باید بگوییم که چرا باید بگذارند کار به این مرحله برسد و بعد تصمیم گیری کنیم. کشور مشکل فراوانی منابع ندارد مشکل کشور سوء مدیریت است.

وی با اشاره به معضل کمبود آب در استان اصفهان تاکید کرد: توصیه دینی و ملی این است که تا می توانیم در مصرف آب صرفه جویی کنیم.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*