مسئولان کشور در آسان سازی تولید کمک کنند

امام جمعه موقت اردستان گفت: مسئولان در قوا، وظیفه شان در حمایت از کالای ایرانی برای تولید سنگ ها را از جلوی پای تولید کننده بردارند و در آسان سازی تولید کمک کنند.

به گزارش خبرنگار ستاد برگزاری نمازجمعه اردستان حجت الاسلام سیدصادق طباطبایی نژاد در خطبه های نمازجمعه این هفته اردستان اظهار کرد: همه ما باید به شعار سال مقام معظم رهبری به عنوان یک گفتمان اعتقادی و به عنوان یک ارزش و وظیفه انسانی توجه کنیم.

وی افزود: مسئولان در قوا، وظیفه شان در حمایت از کالای ایرانی برای تولید این است که سنگ ها را از جلوی پای تولید کننده بردارند و در تولید کمک کنند. کشور ما یکی از کشورهایی است که در موضوع بروکراسی جز ضعیف ترین ها است.

عضو کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قوانین کشور ما عموما قوانین قدیمی و متعلق به قبل از انقلاب است افزود: ما در موضوع تولید قوانین مسیر سختی داریم که باید آن را تصحیح کنیم. به مسئولان و مدیران شهرستان هم تذکر داده ایم که تا می توانید از تولید کنند منطقه حمایت کنید و امور مربوط به آنان را تسهیل کنید. نباید فشار قانون باعث دلسردی تولید کنند شود.

طباطبایی نژاد افزود: البته تولید کننده هم باید کالا مرغوب و باکیفیت و ارزان تولید کند. شهروندان و مسئولان وظیفه دارند که از کالای ایرانی به عنوان ارزش حمایت کنند.

وی با اشاره به ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی افزود: دوازده فروردین نقطه عطفی برای انقلاب اسلامی بوده و این انقلاب همیشه پیروز است و از بین رفتنی نخواهد بود.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

 

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*