امام جمعه اردستان: اقتصاد مقاومتی که مورد نظر مقام رهبری بود تحقق نیافته است

امام جمعه اردستان گفت: فعالیت‌هایی در زمینه اقتصاد مقاومتی در سال ۹۶ انجام شده است اما آن گونه که مد نظرمقام رهبری بوده است نیست.

به گزارش خبرنگار ستاد برگزاری نمازجمعه، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه‌های نمازجمعه این هفته اردستان با توجه به ایام شهادت امام هادی در روز اول نوروز اظهار کرد: برای ما پاسداشت مقام امامت و گرامی داشت امام دهم اصل است و همه باید به این نکته احترام بگذارند.

وی با اشاره به روز ۲۶ اسفند سالروز وفات یادگار حضرت امام خمینی (ره) افزود: ایشان در زمان حیات امام خمینی (ره) یک مشاور امین بودند و بعد از رحلت امام عظیم الشان در پاسداشت ولی فقیه تلاش بسیار کرد.

خطیب جمعه اردستان با اشاره به اتفاق‌های مهم سال ۹۶ افزود: سال ۹۶ به عنوان سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نامیده شد. حال چه مقدار خواسته مقام رهبری در کشور توسط مسئولان قوا اجرایی شد باید مردم آن را قضاوت کنند. فعالیت‌هایی در زمینه اقتصاد مقاومتی انجام شده است اما آن گونه که مد نظر مقام رهبری بود انجام نشده است.

دهشیری با اشاره به نقش وتاثیرگزاری ایران در منطقه خاطر نشان کرد: به لطف خداوند ایران در سالی که گذاشت توانست سفره داعش را در منطقه با همه پشتیبانی‌هایی که غربی‌ها از آنان داشتند، برچیند.

وی بصیرت و هوشیاری مردم و همچنین مقام معظم رهبری در اتفاقات و چالش‌های سال گذشته را باعث خاموش شدن آتش فتنه‌های دانست که برخی‌ها قصد داشتند در نوروز فلسفه جمهوری اسلامی را جمع کنند.

امام جمعه اردستان یادآوری کرد: توطئه دشمنان همچنان ادامه دارد و هنوز هم بهانه‌هایی گرفته می‌شود، اما مردم دنیا عظمت ملت ایران را در ۹ دی و ۲۲ بهمن به عینه دیدند.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*