امام جمعه اردستان: مسئولان نه خود حاشیه ساز باشند و نه اجازه حاشیه سازی دهند

امام جمعه اردستان گفت: یک مسئول تا زمانی که در پستی حضور دارد باید به مردم خدمت کند و نه خود حاشیه ساز باشند و نه اجازه حاشیه سازی دهند.

به گزارش خبرنگار ستاد نماز جمعه اردستان حجت الاسلام دهشیری در خطبه های نمازجمعه این هفته اردستان با اشاره به نام گذاری میلاد حضرت زهرا(س) به روز زن و مادر، اظهار کرد: این روز به این نام انتخاب شده است تا مادران و دختران و زنان ما از صفات فاطمه(س) الگو بگیرند. فاطمه یکی از پنج تن آل عبا است و سزاوار است زنان ما این بانوی نمونه را برای راه مستقیم خود انتخاب کنند.

وی افزود: غربی ها به زن و جایگاه آن به یک الگوی مصرف، مظهر آرایش و جلب نگاه هوس بازان نگاه می کنند. آیا جایگاه و منزلت زن در برهنگی آن است؟

امام جمعه اردستان با اشاره به سخنان عده ای در جامعه که مدام شعار حجاب اختیاری را مطرح می کنند تصریح کرد: حکومتی که نام اسلامی دارد باید با حرام شرعی برخورد کند.

دهشیری خاطرنشان کرد: باید در جامعه خانواده ای پرورش یابد که حجاب و کلام و رفتارش فاطمی و علوی باشد. غربی ها می خواهند بنیان خانواده های مارو از بین ببرند و بی غیرتی را جایگزین حیا و غیرت کنند.

وی با اشاره به روز بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: باید احساس کنیم که شهدا از ما راضی هستند و خانواده های آنان را تکریم کنیم. مسئولان ما اگر مقتدرانه جلوی یاوه گویان می ایستند باید بدانیم که به پشتوانه خون شهیدان است.

خطیب جمعه اردستان بابیان اینکه کشور دچار مشکل خارجی و حاشیه های داخلی است افزود: مسئولان کشور باید به گوش باشند وبه عقبه خود که مردم هستند هرچه می توانند خدمت کنند. مردم را داشته باشید و بدانیم که مردم شما را به پست و مقام رساندند.

دهشیری با اشاره به زمزمه برخی تغییرات در مدیران شهرستان افزود: از این حرف ها همیشه بوده است پس یک مسئول تا زمانی که در پستی حضور دارد باید به مردم خدمت کند که خدایی نکرده مردم احساس نکنند آن اداره به حال خود رها شده است. مسئولان نه خود حاشیه ساز باشند و و نه اجازه حاشیه سازی دهند.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*