امام جمعه اردستان: مسئولان قدردان کارگران باشند

امام جمعه اردستان گفت: هرگاه نامی از کارگر بر زبان می آوریم یعنی همان کسانی که کار علمی، صنعتی، کشاورزی می کنند و مسئولان باید قدردان آنها باشند.

به گزارش خبرنگار ستاد نمازجمعه اردستان حجت الاسلام حسن دهشیری در مراسم نماز جمعه این هفته اردستان اظهار کرد: کارگران بخش عظیمی از مردم هستند و چه در دوران جنگ و چه بعد از آن برای نظام جمهوری اسلامی زحماتی را کشیده اند و این کار باید مسئولان را به فکر بیندازد و بدانند کارگران برای کشور ارزشمند هستند.

وی افزود: هرگاه نامی از کارگر بر زبان می آوریم یعنی همان کسانی که کار علمی، صنعتی، کشاورزی می کنند و همیشه در خدمت مردم و مسئولان هستند و همه باید قدردان آنها باشیم.

امام جمعه اردستان با اشاره به قانون های حمایتی از کارگران افزود: گاهی در اجرای این قوانین بی مهری هایی می شود. اگر مجموع کسانی که شعار می دهند بیشتر در جهت حمایت کارگران عمل کنند این قوانین برای همه موثر خواهد بود.

دهشیری تاکید کرد: زمانی که دروازه قاچاق باز نگه داشته می شود تولیدات داخلی روی دست تولید کننده باقی می ماند و در اینجا کارگران متضرر خواهند شد.

وی با اشاره به پیشنهاد قانون بررسی اموال نامشروع مسئولان و دانه درشتان نظام توسط نمایندگان مجلس تاکید کرد: اگر این موضوع اجرا شود تا حدودی مسئله عدالتی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است اجرا می شود. نمایندگان مجلس شورای اسلامی عدالت مدنظر مقام معظم رهبری را در مجلس پیگیری کنند.

امام جمعه اردستان با اشاره به روز تکریم مادران شهداء و روز نیکوکاری خاطرنشان کرد: همگان با شرکت در جشن احسان و نیکوکاری لبخندی را بر لبان نیازمندان جامعه بنشانیم.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*