امام جمعه اردستان: بدخواهان ذره ای از ضربه زدن به نظام اسلامی عقب نشینی نکرده اند

امام جمعه اردستان گفت: از قوه قضاییه درخواست داریم با اقتدار کامل مجرمان خیابان پاسداران تهران را به سزای اعمال پلیدشان برسانند.

به گزارش خبرنگارستاد نماز جمعه حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نمازجمعه این هفته اردستان، اظهار کرد: انقلاب اسلامی با ایستادگی و مقاومتی که داشته امروزه بالنده شده و نتیجه آن هم حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بود که نشان داد مردم انقلاب و نظامشان را دوست دارند.

وی با اشاره به اغتشاشات خیابان پاسداران تهران افزود: بدخواهان و توطئه گران ذره ای از ضربه زدن به این نظام عقب نشینی نکرده اند.

خطیب جمعه اردستان ادامه داد: سازمان ملل یک تسلیت خالی هم در خصوص اتفاق خیابان پاسداران اعلام نکرد که این نشان دهنده توطئه بزرگ دشمنان است. این توطئه اولین و آخرین توطئه نخواهد بود که هوشیاری مردم را می طلبد.

دهشیری با محکوم نشان دادن اتفاقات اخیر تهران تاکید کرد: از نیروی انتظامی تشکر می کنیم و درخواست داریم خون عزیزانی که به شهادت رسیدند نباید پایمال شود و از قوه قضاییه درخواست داریم با اقتدار کامل مجرمان را به سزای اعمال پلیدشان برسانند.

امام جمعه اردستان با بیان اینکه نهم اسفند روز حمایت از مصرف کنندگان است، خاطرنشان کرد: اگر قرار است نمایشگاهی در ایام عید در شهرستان ایجاد شود، مسئولان حقوق اصناف داخلی را حفظ کنند.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*