امام جمعه موقت اردستان: جدایی مردم از رهبری خوابی‌ است که تعبیر نخواهد شد

امام جمعه موقت اردستان گفت: جدایی مردم از انقلاب و رهبری خوابی است که هرگز تعبیر نخواهد شد.

به گزارش خبرنگار ستادنمازجمعه، حجت الاسلام موسوی در خطبه‌های نمازجمعه اردستان، اظهار کرد: در مقام حضرت زهرا(س) همان بس که خداوند در قران کریم بارها و بارها در شان و مقام این بانو آیه و سوره نازل کرده است.

وی افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال یادآور شور و شوق مردم در اوایل انقلاب بود که به حول و قوه الهی در سراسر کشور با سالهای قبل متفاوت بود و به واقع یک حضور تماشایی را شاهد بودیم.

امام جمعه موقت اردستان با اشاره به گرامیداشت ۲۲ بهمن در کشورهای دیگر افزود: این حرکت حضور مردم چه در کشور و چه در خارج از کشور پشتوانه انقلاب است و می تواند انقلاب را بیمه کند.

موسوی خاطرنشان کرد: مردن با حضور خود در راهپیمایی نشان دادند که هیچ گزینه ای نمی تواند با آنان مقابله کند.

وی با بیان اینکه مردم دلداده و امیدوار به این انقلاب هستند افزود: گاها اگر در جایی ضعف و کاستی و خیانت برخی از مسئولان وجود دارد این ها در اراده توده مردم اثر نمی گذارد.

امام جمعه موقت اردستان حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را داری پیام بلند آنان عنوان کرد و افزود: مردم با حضور خود یکبار دیگر نشان دادند عهدی که با شهدا و امام بسته اند همچنان ادامه دارد. به دشمنان هم این پیام را دادند که محاسبه غلط نکنید.

وی افزود: جدایی مردم از انقلاب و رهبری خوابی است که هرگز تعبیر نخواهد شد و این انقلاب با صبری که مردمش دارد به سرمنزلگاه خود می رسد.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*