مسئولان سعی نکنند وقت خود را در مچ گیری دیگری تلف کنند

امام جمعه اردستان با اشاره به سخنان رهبر انقلاب گفت: هیچ یک از قوا حق ندارند توپ را به زمین دیگری بیندازند. همه در این نظام مسئول هستند و سعی نکنند وقت خود را در مچ گیری دیگری تلف کنند که این گونه کارها حق مردم را پایمال می کند.

به گزارش خبرنگار ستاد نماز جمعه، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نمازجمعه اردستان با اشاره به دهه مبارک فجراظهار کرد: روز بیست و دو بهمن سرآغاز حکومت الله در جهان شناخته شد و روز جشن انقلابیون و پیروزی انقلاب نام گرفت. این پیروزی شکل گرفت و مردم خود شاهد شهد شیرین این پیروزی بودند. در زمان حال ما مردم وارث آن انقلاب بزرگ هستیم.

وی افزود: این انقلاب نقاط قوت بسیاری داشت البته توطئه های فراوانی از سوی دشمنان برای به چالش کشیدن این انقلاب شد ولی نتواستند این مسیر را عوض کنند. گسترش خدمات به ملت، پیشرفت علمی، ایجاد زیرساخت های فنی و مهندسی، انتقال ارزش های انقلاب اسلامی به نسل های پیشرو، تاثیرگذاری در منطقه و جهان که همه این موارد در سایه استقلال آزادی و جمهوری اسلامی به دست آمده است.

امام جمعه اردستان با اشاره به جوسازی هایی که دشمنان انقلاب هرساله در آستانه راهپیمایی ۲۲بهمن برای دلسردی مردم انجام می دهند، ادامه داد: دشمنان این انقلاب بدانند مردم این کشور، نظامشان را دوست دارند و به ارزش های انقلاب احترام می گذارد. البته شکایت ها و اعتراضاتی را هم دارند.

دهشیری خاطرنشان کرد: ۲۲ بهمن امسال به حول و قوه الهی با حضور گسترده مردم یک بار دیگر نشان خواهد داد که امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*